• 04 Травень, 2018

11 топ-подій Королівства Буквордс

До Дитячого форуму залишилось менше тижня. Ми підготували для вас 11 топ-подій на які варто завітати, адже королівство Буквордс чекає! 

 1. Колискова для Олекси. Соломія Чубай.
  10 травня
  Соломія Чубай, мама 8-річного хлопчика-аутиста, ініціювала музичний проект «Колискові для Олекси», щоб краще пізнати світ дитини, привернути увагу до проблем таких діток, об’єднати якомога більше батьків, які виховують дітей-аутистів, змінити ставлення у суспільстві і не соромитись їх.
 2. Майстер-клас “З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин”. Кахідзе Алевтина
  11 травня
  Творчі розмови із дітьми: “Де засвідчують громадянство?” “А чи є у тварин паспорти?” Підказка — так, у котів і собак, але їхні паспорти зберігаються у господарів і в них не вказано громадянство. “Чи страждають тварини, що у них нема громадянства?” Підказка: наразі ми не можемо перевірити, чи тварини це усвідомлюють. Або такі  запитання: “Сумна подія в житті буряка? Чому так сталося? Сумна подія вашої країни? Чому так сталося? Радісна подія вашої країни? Кому слід подякувати?”
 3. Дискусія “Girl Power: як не підтверджувати соціальні стереотипи?” За участі Уляни Супрун, Лариси Денисенко, Гаськи Шиян та Тані Стус.
  12 травня
  “Girl power: як не підтверджувати соціальні стереотипи”  за участі Уляни Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я, Лариси Денисенко, письменниці, журналістки, юристки та правозахисниці, Тані Стус, дитячої письменниці, літературної редакторки, Гаськи Шиян, письменниці, перекладачки.
 4. Презентація книги: “Сова, яка хотіла стати жайворонком”
  Дата:
  Презентуватимуть книги про ранніх і нічних пташок, учасниці: Галина Вдовиченко, Христина Лукащук, організатор: Чорні вівці, 6-10 років, читання
 5. Ігросфера
  10-13 травня
  Настільні ігри від українських та польських виробників представлятимуть Хобі Монстр,  Bombat Game, Emix: game of emotions, Бюро ігор Така Мака, Octopus Club, Мир Хобби, ТМ “Drevych”, Веселі Карпати. Під час Дитячого Форуму відбудуться турніри з ботобатлу, Boardgame, Wydawnictwo Nasza Ksiegarnia, UA Comics.
 6. Алгоритм виклику швидкої допомоги та особиста безпека на місці події. ГО Захист Патріотів
  10-13 травня
  «Захист Патріотів» (Patriot Defence) зібрав команду кваліфікованих українських та західних інструкторів, які з 2015 року проводять навчання для лікарів в Україні з метою підвищення їхньої кваліфікації  відповідно до найкращих світових практик. Протягом всього Дитячого Форуму волонтери будуть проводити навчання для всіх охочих попрактивувати власну стресостійкість та навики тактичної медицини.
 7. Витинанки від Дарії  Альошкіної, майстер-клас
  10, 13 травня

  Доступність та легкість технічних прийомів й різноманітні ефекти, що виникають від складання паперу за різними схемами, зробили витинанку традиційною прикрасою свого житла. Особливо корисні заняття цим мистецтвом для дітей, оскільки витинанка розвиває дрібну моторику, просторове мислення, художній смак. Мисткиня Дарія Альошкіна на майстер-класі навчить робити витинанки як найдавніший вид витинанки, також діти зможуть зробити власноруч відкритку оздоблену витинанкою та на вибір витинанку-картину метелика, лева або ангелика.
 8. Як приборкати Книжкозавра?  Майстер-клас з розвитку навичок читання разом з Олександрою Кольцовою.
  13 травня  

  Захоплюючий майстер-клас, який відбудеться у Печері жахайликів 13 травня разом з Олександрою Кольцовою (псевдонім Каша Сальцова; гурт Крихітка).
 9. Тарас Шевченко устами незрячих дітей і львівських зірок. Ресурсний центр НУ “Львівська Політехніка”.
  Відомі твори Тараса Шевченка, а також пісні сучасних авторів звучатимуть у виконанні співачки Оксани Мухи, скрипаля Олександра Божика, незрячих дітей віком 8-14 років, які акомпануватимуть собі на бандурі, сопілці, фортепіано, гітарі. Глядачі потраплять у полон чарівної музики і співу дітей, які бачать світ серцем. Ведучою дійства буде Народна артистка України Олександра Бонковська.
 10. Розмова “Як обрати лікаря для вашої сім’ї” за участі в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун
  12 травня
  Дискусія під час якої провідні медичні фахівці розкажуть про те, як обрати сімейного лікаря, на що звертати увагу та як не помилитися.
 11. Робототехніка та віртуальна реальність від Tech Startup School Entertainment
  10-13 травня 

  Запрошуємо поринути у світ робототехніки та інноваційності, щоб відкрити свої таланти!Як дитині стати успішним винахідником? Оволодіти навичками творчості,комунікативності та роботи в команді?
  Шлях простий – навчитися конструювати, програмувати та керувати Arduino-роботами. Все це школярі дізнаються під час нашого майстер-класу.
  Також, буде можливість для дітей та всіх охочих відчути на собі віртуальну реальність

 

Повний перелік програми доступний за посиланням: bookforum.ua/events/
Придбати квиток: bit.ly/kvytky_DF

×