Бонуси для пенсіонерів

Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання»
пропонує літнім людям акційні знижки на купівлю книжок

Шостий рік поспіль організатори «Форуму видавців у Львові» проводитимуть благодійну акцію «Третій вік: задоволення від читання» для людей літнього віку. Пенсіонери мають змогу безкоштовно відвідати книжковий ярмарок та літературно-культурні заходи з програми фестивалю, а також додатково отримати приємні знижки на купівлю книжок.

Всеукраїнська благодійна акція “Третій вік: задоволення від читання” популяризує книжкове дозвілля серед літніх людей, мотивуючи їх долучатись до насиченої програми Національного книжкового ярмарку “Форум видавців у Львові”, котрий з року в рік проходить в Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Щороку програма акції наповнюється актуальними тематиками, захопливими і корисними заходами для саморозвитку пенсіонерів. Ініціативу активно підтримує Львівська міська рада та все більша кількість українських літераторів, видавців та діячів культури.

За умовами акції, 14-17 вересня 2017 року всі бажаючі пенсіонери, пред’явивши пенсійне посвідчення на вході в Палац мистецтв, зможуть отримати спеціальні купони на знижку. Купуючи будь-яку книжку на стендах видавництв-партнерів акції, старші люди матимуть змогу придбати її зі знижкою в розмірі 20 грн або 30 грн. (за наявності відповідного купона!). Акція проводиться з метою популяризації читання сучасних українських видань та спонукатиме старших людей не зупинятись в своєму саморозвитку. Наразі до акції долучилось 51 видавництво.

В межах акції у 2016 році 11895 осіб пенсійного віку безкоштовно відвідало книжковий ярмарок та презентації у Палаці мистецтв, 2590 осіб придбали книжки зі знижкою. Завдяки благодійній акції пенсіонери заощадили 51 800 грн. на купівлі книжок.

Окрім акційних пропозицій книжкового ярмарку, для пенсіонерів готують спеціальну програму супутніх заходів, до котрої входитимуть концерти, тематичні вечори, освітні тренінги, туристичні екскурсії та насичена літературна програма.

Кожного року благодійна акція “Третій вік: задоволення від читання” отримує чималу підтримку громадськості, надихає літню аудиторію читацьких клубів по всій Україні жити активнішим інтелектуальним життям, самостійно організовувати зустрічі з авторами та влаштовувати інші культурні заходи.

Також нагадуємо, що 27 липня стартував прийом конкурсних робіт Всеукраїнського літературного конкурсу для людей пенсійного віку “Моя книжкова полиця”. На великі прохання пенсіонерів строки подачі тематичного твору було продовжено до 5 вересня 2017 року. Умови конкурсу опубліковані на сайті bookforum.ua.

Запрошуємо на найбільшу книжкову подію року — 24-й «Форум видавців у Львові»!

×