• 28 Березень, 2019

Читай з «Кредобанк» та вигравай подорож до Варшави!

«Кредобанк», генеральний партнер Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія», надав унікальну можливість для переможців ІІ етапу конкурсу. Йдеться про можливість виграти ще один неймовірний приз – подорож до старовинної європейської столиці Варшави та відвідати місце, яке вражає навіть дорослих – Центр науки «Коперник»!

І все це – лише за допомогою читання: потрібно прочитати одну із запропонованих книг про фінанси для дітей і зняти про неї відео-відгук або Book-trailer. Переможець буде визначений шляхом відкритого голосування в групі Facebook «Таємне товариство книгоманів».

Читайте, фантазуйте, знімайте відео, перемагайте в конкурсі!

2010 року у Варшаві з’явився об’єкт, який одразу потрапив до списку must-visit. Уявіть музей, де можна стрибати, бігати, доторкатися до експонатів і проводити експерименти! Тут можна побачити, як саме влаштована людина і яким чином вона взаємодіє з природою, на власному досвіді дізнатися, що таке смерч і як людина себе почуває при землетрусі, відвідати виставу в «Театрі роботів». Центр науки дуже популярний серед дітей і дорослих.

Центр науки “Коперник”

Центр науки Коперник у Варшаві (пол. Centrum Nauki Kopernik) – центр науки, цілями якого є популяризація науки. Відвідувачі можуть дізнатися про закони природи через експерименти на інтерактивних виставках. Названий на честь Миколи Коперника – видатного польського вченого.

Центр науки «Коперник»

Тут можна цікаво, пізнавально та весело провести час. Приклади різних механічних рішень, з часів Архімеда, не залишать байдужим нікого. У Центрі науки «Коперник» є постійно діючі майстер-класи, у яких можна взяти участь.

Центр науки «Коперник»
Центр науки «Коперник»

Команда «Кредобанку» у 2018 започаткувала соціальну ініціативу «Читаймо разом з KredoBank». Під час її проведення було реалізовано низку заходів, серед яких – запровадження нового дизайну платіжних карт із зображеннями героїв популярної світової літератури, підтримка видання книг «Мойсей», «Основи сучасного банківництва» та «Світ грошей». А в 2019 р. «Кредобанк» підтримує Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія».

×