• 06 Березень, 2019

Читайлики: книгоновинки ВЦ “Академія”

Нещодавно у Видавничому центрі «Академія»з’явився новий напрямок – відтепер серед книгоновинок видавництва є книжки для дітей молодшого шкільного віку.  
Розповідаємо вам про книгоновинки, які вже можна знайти на полицях у книгарнях та на сайті видавництва.

«Як гарно мати друзів» Юлії Драгун

«Як гарно мати друзів» – оповідання й казки закарпатської письменниці. Її історії  разом із ілюстраціями Анни Швець створюють особливу атмосферу, яка існує тільки в дитинстві. Тут діти розуміють мову звірів і допомагають їм впоратися з різними негараздами. Алегорична форма казок і оповідань – хороший спосіб проникнення малого читача у світ природи і людських стосунків. Завдяки цікавим і повчальним  історіям, яскравим ілюстраціям він відкриває для себе важливі людські цінності – доброту, щирість, справедливість.

Ця книжка – перша у новій серії «Читайлики», започаткованої видавництвом спеціально для читачів молодшого шкільного віку.

Придбати книгу.

«Добрик і його пригоди» Тетяни Винник

«Повістинка» – така жанрова ознака історії про бездомного пса Добрика, який не втомлюється знаходити пригоди на свій хвіст.

«Ця історія – про сміливість і про любов. Про те, як  може вирости герой, перемагаючи труднощі. Пес давно став вічним образом беззаперечної любові, завдяки якому пояснити дитині складні речі стає значно простіше», – так вважає авторка повістинки.

«Добрик і його пригоди» цікавий і тим, що на його сторінках є завдання для юного читача: з’єднати крапочки, розмалювати фігурки чи навіть розгадати загадки швидше за Добрика. Читання цієї книжки буде захопливим і корисним.

Над оформленням книжки працював київський художник Віталій Бугара. Завдяки його ілюстраціям вона справді – стильна, зі своїми претензіями на увагу дітей і їхніх батьків. Більше сорока колоритних зображень переносять у світ Добрика, чиє невгамовне серце наражається на різноманітні  пригоди, а терплячість, винахідливість і доброта допомагають йому долати випробування й здобути омріяне.

Придбати книгу

×