• 31 Травень, 2017

Дитячий Форум безкоштовно відчиняє свої двері для дітей учасників АТО та інших пільгових категорій

З 1 по 4 червня у Палаці Мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17) уже традиційно проходитиме унікальний ярмарок дитячих книжок і свято водночас – Дитячий Форум. Цьогоріч відкриття Форуму співпадає з відзначенням Міжнародного дня захисту дітей. Загалом Форум об´єднує понад 800 різнопланових заходів, що розраховані на дітей віком від 2 до 13 років та соціально активних батьків, які цікавляться розвитком своїх чад.
Як і завжди, вхід на Форум буде безкоштовним для широкої категорії дітей:
– дітей учасників АТО і героїв Майдану;
– дітей переселенців;
– вихованців дитячих будинків та інтернатів;
– дітей з багатодітних сімей;
– дітей з малозабезпечених родин;
– особливих дітей;
– найменших діток віком від 0-4 роки.
Більше того, кожен відвідувач віком від 5 до 14 років з квитком або з пільгових категорій отримає:
• безкоштовний квиток на відвідування Лабіринту в Ігроленді, ТРЦ Форум Львів;
• зошит від видавництва «Школярик»;
• воду від ТМ «Моршинська. Спортик».
Вперше у межах Дитячого Форуму буде предствалено блок «Інклюзія», який покликаний навчити дітей розуміння та толерантного ставлення до людей з особливими потребами. Тут можна відвідати майстер-клас з писання шрифтом Брайля, подивитись мультики наосліп та виконувати щоденні завдання із зав’язаними очима.
Для того, щоб безкоштовно потрапити на захід дітям чи батькам потрібно зареєструватись на вході і показати посвідчення, яке підтверджує статус дитини.

Всі інші діти легко зможуть потрапити на Форум придбавши квитки заздалегідь на сайті або безпосередньо на вході у Палац Мистецтв.

«У час коли похід у кіно, атракціон чи будь який майстер-клас у ТРЦ коштує від 50 грн, ми встановили максимально доступну вартість для відвідування Дитячого Форуму. За ці кошти дитина отримує повний насичений день розваг і розвитку, де в одному місці спеціально для неї зібране усе найцікавіше – виставка тварин, останні досягнення робототехніки, книжкові новинки, цікаві ігри, спортивні розваги, квести тощо. І найголовніше – це можливість кожній дитині відчути себе супергероєм і врятувати Всесвіт», – зазначила президент ГО «Форум видавців» Олександря Коваль.

Заходи Дитячого Форуму проходитимуть з 1 по 4 червня 10 до 18 години і стануть найяскравішим початком літа для Вашої дитини!

×