Дитячий форум

Дитячий Форум – головний фестивальний захід в Україні для розвитку та радості дітей та їхніх батьків, проводиться у Львові з 2007 року. Цього року Дитячий Форум перетвориться на Космічну Галактику, де відбуватиметься понад 600 розважальних і навчальних заходів, які допоможуть дітям у пошуку відповіді на питання ролі Людини у Всесвіті.

Дати проведення: 1-4 червня 2017 року
Час проведення: 10.00-18.00
Місце проведення: Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17
Основна цільова дитяча аудиторія – діти 1-7 класів.

Для організованих груп відвідувачів –

На Дитячому Форумі будуть представлені 10 тематичних просторів, присвячених різним видам діяльності, які поєднані в одну велику захопливу просторову гру-квест «КОСМОВІЗІЯ: супергерої та книжкова туманність».

За легендою, діти рушають в космічну мандрівку. У відкритому космосі вони зустрічаються з проблемою космічного сміття, яке заполонило майже всю Галактику. Отже, діти отримують особливу місію, для виконання якої їм необхідно буде набути нових знань та навичок. Тут їм допоможе любов до читання, розвинута логіка, критичне мислення, креативність, природна здібність винахідництва, а також любов і співчуття до всього живого у Всесвіті.

Курсуючи за маршрутом гри, вони отримують корисний практичний досвід пізнання світу та своїх можливостей. Проходячи інтерактивні завдання кожної зони, діти збиратимуть ігрові наліпки, «прокачуватимуть» суперсили, а головне – рятуватимуть Всесвіт від сміттєвого колапсу.

Просторова гра-квест «КОСМОВІЗІЯ: супергерої та книжкова туманність»

Всі активності Дитячого форуму організовані у формі гри. Мета кожного гравця – гідно пройти випробування на кожному з тематичних майданчиків Космовізії, виконати поставлені завдання, отримати почесні статуси Косморейнджера, Космогероя і Супергероя і врятувати Всесвіт .

Кожне випробування триває від 30 до 60 хвилин, себто повний цикл з 10-12 завдань можна виконати впродовж одного дня. Для чесного здобуття всіх суперсил і статусу Супергероя знадобиться добра воля учасників і супроводжуючих, а також до 8 годин.

Кожен із заходів розрахований на різну кількість учасників: від 2 до 200 осіб, майстер-класи, в середньому, на 8-12 осіб.

Дітей необхідно налаштувати на те, що отримання статусу Супергероя є важливою, але не єдиною метою. Набагато важливіше – здобути знання, вміння і мудрість, які допоможуть в різних життєвих ситуаціях, отримати задоволення від процесу і результату кожного випробування, допомогти іншим також здобути бажане.

Ми рекомендуємо приводити ті самі групи дітей на цілий день або ж на 2 і більше днів.

×