• 06 November, 2017

Форум видавців придбав книги для людей літнього віку

Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання», що відбулась в межах 24 Форуму видавців, завершилась передачею спеціально закуплених книжок для бібліотек читацьких клубів м. Львова та геріатричних центрів міста та області.

Перша зустріч відбулась в установі для літніх людей – КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат».  Бібліотеці закладу було подаровано популярні видання українських письменників, а також перекладні новинки сучасної та класичної зарубіжної прози видавництв: «Клуб сімейного дозвілля», «Свічадо», «Фактор», «Урбіно», Видавництво Жупанського, Видавництво «Фоліо», Видавництво Старого Лева. Долучилися до благодійної акції також установи та приватні особи. За їхньої допомоги для літніх людей вдалося зібрати теплі речі, солодощі, засоби гігієни.

У гості до мешканців геріатричного центру завітала письменниця Вікторія Амеліна, книга якої «Дім для Дома» також поповнить бібліотеку.

«Долучитися до такої важливої акції – радість для мене, – сказала письменниця. – Літні люди дуже відверті. Щиро відгукуються на тексти, розповідають історії з власного життя. Тому, як і будь-яке добре спілкування з читачами – це не лише віддавання, але обмін – історіями й теплом».

Книжки, закуплені в межах акції, будуть подаровані бібліотекам геріатричних пансіонатів Львова та Великих Мостів, а також – бібліотекам читацьких клубів, які створені в межах акції: бібліотеки-філії № 17 ЦБС для дорослих, бібліотеки-філії № 43 ЦБС для дорослих, бібліотеки-філії № 37 ЦБС для дорослих, бібліотеки-філії № 34 ЦБС для дорослих, Галицької районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Львівської обласної наукової універсальної бібліотеки.

×