• 11 January, 2018

Книжкові новинки зими: нон-фікшн

Розпочинати рік треба із нових книг! Адже саме вони надихнуть та підтримають у починаннях в новому році. У добірці зібрано книжкові новинки українських видавців – книги із саморозвитку, бізнесу, психології, нон-фікшн.

“Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху” Керол Двек. Видавництво “Наш формат”

Протягом багатьох років Керол Двек досліджувала силу людських переконань і їхній вплив на наше життя. Намагаючись з’ясувати, чи є талант запорукою успіху, завдяки чому ми досягаємо бажаного і який рецепт розв’язання будь-яких проблем.

Успішність у навчанні й роботі, бізнесі та спорті, мистецький хист і взагалі кожна сфера людського життя можуть змінюватися залежно від того, що саме ми думаємо про власні можливості й таланти. Наші вміння не є сталими і лише старанність та наполеглива праця здатні призвести до реальних досягнень.

Поради авторки і практичні завдання допоможуть вам не лише визначити спосіб мислення, який керує вашим життям, а й налаштуватися на зростання себе, своїх дітей чи близьких.

“Лаґом. Шведські секрети щасливого життя” Лола Екерстьом. Видавництво “КМ-БУКС”

Лаґом — це щось значно більше, ніж просто помірність, з якою зазвичай асоціюють шведський стиль життя. Це не лише коротке слово, що глибоко вкорінилось у свідомість шведів, — у ньому криється ціла філософія, що допоможе не тільки жити щасливим і повноцінним життям, а й віднайти для себе справжню рівновагу.

Правила, які варто порушити. Жити за власним кодексом” Рiчард Темплар. Книжковий клуб “Клуб сімейного дозвілля”

Річард Темплар — англійський письменник, автор бестселерів про правила саморозвитку, кар’єрного успіху, особистого щастя.

Нам змалечку нав’язують шлях до успіху, переконуючи, що спроби звернути з дороги потягнуть за собою проблеми, труднощі та невдачі. Усі, певно, чули і знають, що, аби досягнути висот, слід старанно вчитися, слухати старших, неодмінно вступити до університету, шукати правильну роботу і рухатися вверх кар’єрними сходинками… Це стереотипи, яким більшість людей бояться протистояти. Річард Темплар переконаний, що кожен має свій шлях і успіх не залежить від дотримання правил, диктованих родичами, друзями чи знайомими.

За допомогою книги ви дізнаєтеся як критично оцінювати судження; чим шкідливі «добрі поради» і як вони щодня відтягують нас від успіху.

“Машина, що змінила світ” Деніел Рус, Деніел Т. Джонс, Джеймс Вомак.  Видавництво “Pabulum”

«Машина, що змінила світ» описує історію успіху компанії «Тойота» в автомобільній галузі та є ґрунтовним дослідженням управлінських механізмів. У цій книзі вперше викладено принципи лін-виробництва, яке сьогодні здобуло визнання по всьому світу.

Книга буде цікава не лише керівникам і менеджерам, але й іншим працівникам різних рівнів, урядовцям, лідерам профспілкових рухів, фінансистам та споживачам у кожній країні світу та надихне вас на нові успішні проекти в професійній діяльності!

“Серце медитації” Далай-лама.  Видавництво “КМ-БУКС”

Далай-лама XIV вважається головним буддійським лідером нашого часу. Лідер тибетського народу у вигнанні є не тільки лауреатом Нобелівської премії миру та володарем Золотої медалі Конгресу США, а й видатним учителем, ученим та автором понад сотні книг. Книга видана українською пропонує роздуми Далай-лами про медитацію як практику, що дозволяє досягти гармонії у житті.

“Державне багатство народів” Деттер Даг, Фьольстер Стефан. Видавництво Старого Лева

Автори книги упевнені, що саме якісне управління державними багатствами може допомогти вирішити проблему боргу та збільшити прибуток країн. Національне багатство є основою для інвестицій та розвитку, на думку політологів. Про те як правильно використовувати такий ресурс експерти розповідають у виданні.

“Сміх. Біологія, психіка, філософія” Ерік Смаджа. Видавництво Анетти Антоненко

Сміх як характерний акт вітальності не перестають вихваляти за його цілющі властивості, однак залишаються дуже сильними і забобони, пов’язані з ним.

Чому ж ми сміємося? Що таке сміх? Ця книга намагається проаналізувати всі грані смішного, щоб зрозуміти його рушійні сили та механізми, звертаючись до знань психоаналізу, фізіології, етології, літератури, філософії, антропології…

Автор книги Ерік Смаджа – психіатр, психоаналітик, антрополог та фахівець із психоаналізу шлюбних пар. Практикує в Парижі та Лондоні.

“Еволюція грошей. Фінансова історія світу” Ніл Ферґюсон. Видавництво “Наш формат”

Книга «Еволюція грошей. Фінансова історія світу» стала світовим бестселером. Відомий історик Ніл Ферґюсон простежує розвиток фінансів в історії людства.  За книжкою було знято телевізійну стрічку із шести частин, яка 2009 року здобула премію «Еммі» як найкращий документальний фільм.

Описуючи шлях грошей від давнини до сучасності, автор розкриває найцікавіші фінансові таємниці, які стоять за кожним історичним феноменом. Також пояснює різноманітні фінансові явища, які впливають на рівень розвитку суспільства.

×