• 16 May, 2018

Львівська обласна бібліотека для дітей на Дитячому форумі 2018

12 травня відбувся міні-квест, який організовувала  для відвідувачів Дитячого форуму Львівська обласна бібліотека для дітей.

Цікава гра мала назву «Жахлива таємниця банки». Заінтригувало? Отож, для діток приготували три загадкових ємності. У першій банці діти могли знайти запитання про Гаррі Поттера. На жаль, якщо відповідь була неправильна – на дітлахів чекала неприємність – ємність номер два із мізками справжнього дракона (які організатори люб’язно замінили макаронами із кетчупом). А насамкінець – третя банка – містила страшну історію. Але сміливців не лякали перешкоди  на шляху до здобуття заповітного ключа володаря.

Під час квесту учасники вимовляли таємне закляття і виконували ну дуже чарівні рухи.

Пані Галина, бібліотекар і організатор різноманітних розваг для діток, розповідає: «Ми щиро прагнемо, аби малеча  бігла  до бібліотеки  та брала читати книжки. Адже це зовсім не нудно, а навпаки, цікаво і захоплююче».

Після гри всі залишились дуже щасливими. Дітки із радістю ділились своїми перемогами та усміхались , виблискуючи мільярдами сонячних зайчиків.

Дитячий форум пророкує: в майбутньому саме вони стануть яскравими представниками творчої еліти нашої держави, бо ентузіазм, що долинав від дітей, просто виривався крізь вікна і двері  суботнього Палацу мистецтв.

Мар’яна Коваленко, Катерина Бадан, прес-центр Дитячого форуму 2018

×