• 13 September, 2018

#НовинкиДоBookForum | Видавництво «Читанка»

До 25 Book Forum Видавництво «Читанка» створило цілу низку яскравих кольорових енциклопедій, які допоможуть малечі опанувати світ.

Астрономія та космонавтика | Перша шкільна енциклопедія

Людину завжди вабило незвідане й незбагненне. Ця книга присвячена далекому, величному, таємничому космосу. Що таке галактика? Що приховують у собі чорні діри? Чим метеор відрізняється від метеорита? Як людина вивчала, освоювала й підкорювала безкраї зоряні простори? Про все це ви дізнаєтеся з історії астрономії та космонавтики — історії великих відкриттів, дивовижних винаходів і славетних подвигів.
Видання призначене для дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також для їхніх батьків, бабусь і дідусів.

Грізні сили природи | Перша шкільна енциклопедія

Ця книга присвячена грізним, але в той же час величним і таємничим силам природи — вулканам і землетрусам, лавинам і ураганам, цунамі й повеням та багато чому іншому. Ви дізнаєтеся, які науки вивчають небезпечні природні явища, і познайомитесь із найцікавішими фактами з «життя» цих стихій.
Видання призначене для дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також для їхніх батьків, бабусь і дідусів.

Домашні улюбленці | Перша шкільна енциклопедія

Тобі хочеться завести домашнього вихованця, але ти не знаєш, чи вистачить у тебе часу і знань зробити так, щоб йому з тобою було добре? Тоді ця книга для тебе: вона допоможе вибрати улюбленця, розповість про його характер і про те, як за ним правильно доглядати. Ти дізнаєшся про все необхідне для того, щоб стати гарним господарем.
Видання призначене для дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також для їхніх батьків, бабусь і дідусів.

Історія авіації | Перша шкільна енциклопедія

Перед вами відкриються найцікавіші й хвилюючі сторінки історії повітроплавання: від повітряної кулі та дирижабля до надзвукових авіалайнерів і вертольотів, які піднімають багатотонні вантажі, від махольота Леонардо да Вінчі до сучасного мотодельтаплана. Ця книга також розповість прохитромудрих винахідників і відважних випробувачів, котрі ризикували життям заради можливостівідчути щастя польоту.
Видання призначене для дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також для їхніхбатьків, бабусь і дідусів.

Історія зброї | Перша шкільна енциклопедія

Від кам’яної сокири і бумеранга, від дворучного меча й арбалета до бронетранспортерів, авіаносців і атомних бомб. У цій книзі зібрано все найцікавіше і найважливіше з історії розвитку зброї: великі битви, імена легендарних воїнів і вчених-винахідників.
Видання прихначене для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Чудеса світу | Перша шкільна енциклопедія

За всю свою історію людство створило чимало справжніх витворів мистецтва, але лише деякіз них по праву називаються чудесами.
Монументальні творіння минулого вражають і захоплюють людей своєю красою, технічною іхудожньою досконалістю. Сучасні шедеври архітектурної та інженерної думки з року в рік змінюютьуявлення людства про чудеса. Сторінки цієї книги допоможуть вам здійснити подорож у часі — відзведення пірамід Єгипту чотири тисячі років тому до будівництва суперсучасних споруд у наші дні.
Видання призначене для дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також для їхніхбатьків, бабусь і дідусів.
×