• 21 December, 2017

Підсумки книжкового року: дитяче арт-видавництво “Чорні вівці”

Форум видавців продовжує підсумовувати 2017 книжковий рік. Свої думки про тенденції та перспективи книговидання вже висловили видавництва “Книги ХХІ”, Видавництво Жупанського, Видавництво Анетти Антоненко.  Разом із Форумом підсумувало свою роботу за рік і дитяче арт-видавництво “Чорні вівці”.

Видавництво “Чорні вівці”: цифри

9 книжок

Середній наклад – 2 000 примірників

Жанри: дитяча перекладна література

Найуспішніші видання 2017 року

Вольф Ерльбрух «Про малого крота, який хотів дізнатися, хто наклав йому на голову»

Ервін Мозер «Манюній. Велика книжка про маленького слоника»

Ірена Карпа «День усіх білок»

Франц Голер «Велика книжка»

Христя Венгринюк «Легенди Чернівців від Чорної Вівці»

Лілія Шутяк, піар-менеджерка дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» про тенденції та підсумки книжкового року:

“За рік, що минає, слід відзначити збільшення кількості дитячих книжок саме українських авторів. Наші письменники активніше почали видавати твори як для зовсім маленьких читачів, так і підлітків. Окрім того, виходить все більше книжок на «незручні» теми – як-от про нестандартні сім’ї чи особливості випорожнення різних тварин, що викликають в суспільстві гарячі дискусії й хоча б трішки руйнують стереотипи.

Багато замовляють через інтернет, а це означає, що видавництвам слід особливо дбати за налагодження оперативної доставки і якість роботи сайтів. Читачі в соцмережах добре реагують на акції та знижки. А нам, своєю чергою, приємно дарувати хорошу літературу”.

Пріоритети видавництва “Чорні вівці” на 2018 книжковий рік

“Наступного року маємо заплановано чимало нових книжкових проектів, тож дуже хочеться, щоб все вдалося реалізувати. Зокрема, «Чорні вівці» видадуть «Двоє закоханих» Вольфа Ерльбруха та Юрґа Шубіґера, «Чудові історії на добраніч» Ервіна Мозера (не плутати з «Фантастичними історіями на добраніч», які, до речі, є бестселером видавництва за два роки його існування). Також очікуємо книжки Кріс Рідделл – «Імператор Абсурдії» та «Майстерня Вендела», Ане Ґуставссон і Леннарт Гельсінґ «Трелі й драконові вушка» та ін. У першій половині наступного року ще двома книжками («Скарб Атлантів» та «Секрет великого магістра») буде продовжена серія «Хроніки Архео» Аґнєшки Стельмашик, яка є бестселером у Польщі.

Загалом будемо продовжувати слідкувати за актуальними книжковими тенденціями і новинками в Україні та світі”.

×