• 22 December, 2017

Підсумки книжкового року: Видавництво #Книголав

“Книголав”  – нове українське видавництво, що готує книги для дітей та дорослих. Мета молодого видавництва досить амбіційна – запропонувати українцям якісну літературу та зробити їх справжніми книголаверами. Яким видався перший рік роботи видавництва читайте у статті. 

Видавництво “Книголав”: цифри

8 дитячих книг

11 нон-фікш видань

5 художніх творів

Найуспішніші видання 2017 року

“Книга-Мандрівка. Україна”. Автори: Ірина Тараненко, Марія Воробйова, Марта Лешак, Юлія Курова

“Маленькі дослідники: Моє дивовижне тіло” Рут Мартін

 “Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання” Олександр Авраменко

“Приховані дива” Рейчел Вільямс

“Моя бабуся просить їй вибачити” Фредрік Бакман

Дарія Плішко, піар-менеджерка видавництва «Книголав» про тенденції та підсумки книжкового року:

“2017 став для видавництва #книголав першим, проте дуже насиченим роком. А ще цього року ми вперше взяли участь у Форумі видавців у Львові, Книжковому Арсеналі та в Одеському фестивалі «Зелена хвиля». Ми були дуже раді помітити, що зараз стає все більше якісних та корисних дитячих видань з дійсно естетичними та стильними обкладинками. Також продовжує зростати тенденція до видання книжок жанру нон-фікшн. Проте якщо раніше бізнес- література стосувалася більше напрямку селф-хелп, то зараз зростає попит на видання книжок про історії становлення видатних компаній”.

Пріоритети видавництва “Книголав” на 2018 книжковий рік

Вже з 1-го січня 2018 року стартує новий проект «Золота Полиця».  Його мета – подарувати українському читачеві класику в сучасному та якісному вигляді. Це 12 класичних текстів в чудовому оформленні. Деякі з них українською можна буде прочитати вперше. Читачу буде запропоновано оформити річну підписку на цілу серію для себе чи друга, подарувати всю серію класики бібліотеці, або ж просто купити будь-яку з книжок собі.

Також у січні буде проведено масштабну презентацію нової дитячої книги «Книга-мандрівка. Україна», яку створено спільно з креативною агенцією Green Penguin. Книга містить 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Формат книги-мандрівки особливий — це не довідник і не підручник. Це карта-розповідь у форматі «едьютейнмент», на якій зазначені найцікавіші історико-географічні та статистичні факти про країну в авторських ілюстраціях.  До роботи над книгою було залучено експертів з різних галузей, які створили 30 карт українських міст і областей в авторських ілюстраціях — це 1200 надзвичайних відкриттів про Україну. А саме:

 • 327 особистостей, які надихають
 • 232 дива природи
 • 224 історичні події
 • 135 культурних феноменів
 • 129 архітектурних шедеврів
 • 78 визначних винаходів і відкриттів
 • 75 економічних і промислових об’єктів

«Україні справді бракувало такого класного проекту  про нас, але без соняшників та шароварів, а про те, наскільки крута і дивовижна наша країна, як багато в нас цікавих місць, окрім вуличок Одеси та Львова. Ця книжка — чудова нагода розповісти дитині або й дізнатися самому про нашу історію, можливості, міфи та приводи для гордості»,  — коментує Світлана Павелецька, партнерка видавництва #книголав.

Протягом року відбудуться презентації:

 • науково-популярної книжки про дієтологію від відомої української дієтологині;
 • захопливої книжки про подорожі від популярного українського ведучого;
 • такої довгоочікуваної та прекрасної книжки про дівчат-бунтарок;
 • підліткової трилогії-антиутопії, сюжет якої вразить не тільки підлітків, а й обізнаних дорослих;
 • чимало інших крутих проектів, які ми поки що тримаємо у таємниці.

Тому стежте за новинками та приєднуйтеся до спільноти книголаверів!

×