• 15 May, 2018

Про IT і натхнення від перекладача Назара Агаджаняна

Хочеш створювати власні сайти та ігри, які пояснюють принцип програмування ? На Дитячому форумі можливо все!  У сучасному світі без навичок у сфері ІТ жити складно, проте в нас підростає покоління, яке з цим точно впорається.

13 травня відвідувачам форуму випала пречудова можливість  відкрити для себе світ програмування. Як з’ясувалось – це зовсім не складно.

Lviv IT School – осередок талановитих викладачів, які домагають  потоваришувати із комп’ютерами як маленьким, так і дорослим ідейникам. Секрет успіху простий: всюди потрібне натхнення та старання.

А зараз сенсація – навчитись  створювати сайти і програми  можна за допомогою  гри-руханки.  Малечі надзвичайно сподобалось. Це доводять їхні результати – задоволені посмішки від вуха до вуха.  Батьки можуть бути спокійними. Після майстер-класу їхні діти з упевненістю зможуть підкорити ІТ сферу.

Також вдалось поспілкуватись  із перекладачем Назаром  Агоджаняном, до професійного доробку якого належать настільні книги майбутніх і теперішніх програмістів. Наприклад, «PYTHON  для дітей» Джейсона Р. Бріггса та «Javascript  для дітей»  Міка Моргана.

Пан Назар зізнається: «Навіть для мене, гуманітарія, ця книга стала справжнім відкриттям. Перекладати її було справжнє задоволення, а ще,  якщо ти зайнятий улюбленою справою, то навіть 20 годин, проведені за монітором, не виснажують».

На запитання, як діти сприймають  інформацію про програмування із книг, пан Назар відповів: «Якби я був дитиною, то із задоволенням би перечитав від А до Я і, можливо, навіть створив би власну компютерну гру».

Назар  Агоджанян – справжній маестро перекладацього ремесла, Дитячий форум ще раз довів, що надзвичайно важливо  спілкуватись з людьми, які надихають і читати книги, які окриляють.

Мар’яна Коваленко, Марія Велика, прес-служба Дитячого форуму 2018

×