• 25 September, 2018

Презентація співпраці між проектом «Історична правда» і Українсько-Єврейською зустріччю

23 вересня відбулась презентація співпраці між проектом «Історична правда» і Українсько-Єврейською зустріччю за участі Вахтанга Кіпіані.Зустріч відбувалась за участі Наталією Федущак та Вахтанга Кіпіані. Їхня основна ціль – зблизити українців і євреїв, шляхом проведення таких зустрічей. Вони з кожним роком стають все цікавішими і все змістовнішими, тому більше і
більше людей долучаються до них. Українсько-єврейська зустріч заснована на ініціативі, що ці два народи на історичному підґрунті зможуть краще порозумітися між собою і усвідомити суть.

Вийшло вже досить багато цікавих книжок і журналів, щодо цієї теми. Важливою платформою є їхній сайт, де публікується багато інформації, яка буде цікаво для читачів з усієї України. Адресу сайту можна було знайти на запрошеннях, які відвідувачі могли б взяти після зустрічі. Ми достатньо сильна країна і нація, щоб не боятись заглядати в минуле. Адже це дуже важливо пам’ятати і розуміти свою історію.


Оскільки «Історична правда» немає упередження, тому часто викликають суперечки, довелось авторам навіть відключити коментарі на сайті, адже часто там розгорялась велика агресія, саме політичними силами, переконані учасники. «У нас великий акцент на українсько-єврейські стосунки, є багато тем про ставлення української діаспори до євреїв, і становлення їхніх стосунків. І ми вважаємо, що такі розмови мають тривати не тільки на Західній Україні» – зазначив Вахтанг Кіпіані.

Автор – Іванна Якимчук

Фото – LUFA

×