Заявка на проведення заходів

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь у Дитячому Форумі – Фестивалі «Книгоманія» 2019!

Дитячий Форум — один з найбільших фестивалів в Україні для розвитку та радості дітей та їхніх батьків, проводиться  у Львові з 2007 року. Головна мета – промоція дитячого читання, бо там де читають – там весело!

Це чудова можливість презентувати Вашу діяльність цільовій аудиторії, а також нагода стати творцем та учасником справжньої пригоди для великої кількості дітей.
Відвідувачі понад 7 тисяч дітей з батьками, а також вихователів, вчителів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019» з 18 областей України.
Участь в Дитячому Форумі (проведення заходів) – безкоштовна.

Дата та час проведення:
17-18 травня: 10.00-18.00
19 травня: 11.00 – 18.00
Місце проведення: Львівський палац мистецтв, вул. Коперника,17

Формат: велика просторова гра «Супергерої рятують планету!» – різноманітні тематичні простори із майстер-класами, інтерактивними заходами, читаннями, поєднані єдиною легендою та місією, яку повинні здійснити діти.
Місія для дітей – здобути суперсили, стати Супергероєм та врятувати Планету «Книгоманія» від екологічної катастрофи!
Головна тема Фестивалю – порятунок планети від екологічної катастрофи, зокрема, шляхом зменшення забруднення, раціонального використання природних ресурсів, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття природи.
Тема обрана з метою привернути уваги громадськості, насамперед дітей та підлітків, до проблеми збереження навколишнього середовища, сприяти підвищенню рівня їх екологічної освіти та культури, підтримати  активну позицію дітей та молоді з цих питань.

Пропонуємо Вам підтримати цьогорічну тему, наскільки це можливо, тематикою Ваших заходів на Дитячому форумі.

Заявки на проведення заходів приймаються до  24:00 29 березня 2019 року. Але наполегливо просимо не відкладати важливу справу на останній момент!
Форма заявки:bit.ly/DF2019_Заявка_на_проведення_заходів
Увага! Всі заходи повинні бути інтерактивними (із залученням аудиторії).

Питання/уточнення: [email protected]
067 670 05 87 – Анна Батищева, 096 242 1395 – Юлія Формос

* Можливі варіанти участі – або окремі заходи на загальних тематичних просторах або організація власного простору (брендування вами, проведення заходів в його межах)
** Для кожної події (заходу) просимо заповнювати окрему заявку. Це допоможе уникнути плутанини при складанні програми. Оптимальний час для одного заходу – 45хв.

×