Геоекскурсії

У межах 24. Форуму видавців у Львові вшосте відбудеться Благодійна акція “Третій вік задоволення від читання” для людей поважного віку. Організатори акції готують особливу програму, заходи якої спрямовані на інтелектуально-естетичний розвиток пенсіонерів, урізноманітнять їх дозвілля та на тиждень занурять у вихор літературних новинок. Ініціатива реалізовується з позначкою  “Львів — місто літератури ЮНЕСКО”.

Благодійна акція “Третій вік задоволення від читання” відбувається у Львові з 2012 року. Щороку пропозиції акції стають все більш привабливими для літньої спільноти. Збільшується і кількість організацій та партнерів акції. Цьогоріч до проекту вперше долучилась геотуристична спільнота Geoattractions — ініціативна група геологів та географів ЛНУ. Вони популяризують природничі знання та захоплення ідеєю розвитку геотуризму в Західній Україні. Об’єднання виникло у 2015 році внаслідок міжнародного проекту «ГеоКарпати – створення польсько-українського туристичного шляху» та має значний досвід  локальних апробацій.

Геотуризм — різновид активного пізнавального туризму, що нерозривно пов’язаний з геологічними особливостями місцевості, який поєднює в собі легкі теренові екскурсії з науково-популярними лекціями. На думку організаторів, саме цей вид туристичних мандрівок може бути найбільш привабливим і цікавим людям пенсійного віку. Таким чином,  16-17 вересня 2017 року команда ГО “Форум видавців” пропонує пенсіонерам долучитись до вельми цікавих одноденних турів Львівщиною.

В рамках 6-ї акції «Третій вік: задоволення від читання» планується дві геотуристичні екскурсії:

16 вересня 2017 «Край цілющих джерел та стежками Франка»
8:00 – виїзд зі Львова (пл. Петрушевича)
9:00 – цілюще джерело та костел св. Валентина в с. Новосілка (Раковець)
12:00 – королівський Дрогобич (екскурсія на діючу з 1250 р. солеварню та дерев’яні церкви св. Юра і Чесного Хреста)
15:00 – Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» (музей-садиба І. Франка та художньо-меморіальний комплекс «Стежки Івана Франка»)
19:00 – повернення до Львова

17 вересня 2017 «Галицька Каліфорнія»
8:00 – виїзд зі Львова (пл. Петрушевича)
9:00 – озеро Геологів в с. Угерсько (техногенний кратер)
11:00 – Музей нафтової і газової промисловості України в Бориславі – столиці нафтовидобутку Європи кінця ХІХ-початку ХХ століття (з науковим працівником музею, доктором історії Олегом Микуличем)
12:30 – зустріч в Центральній міській бібліотеці Борислава (розповіді про літературне надбання та сучасних письменників регіону – Іван Франко, Стефан Ковалів, Віра Вовк, Галина Пагутяк та ін.)
14:00 – водоспад Бориславський та каскад водограїв на р. Тисмениця
15:30 – джерела та бювет мінеральних вод в Східниці, прогулянка східницьким парком Пантелеймона Цілителя з оглядом макетів нафтового промислу початку минулого століття, карпатські краєвиди
19:00 – повернення до Львова

Екскурсії не передбачають значних фізичних навантажень. Попередній запис буде розпочато з 4 вересня.

Слідкуйте за новинами на сайті bookforum.ua та даруйте своїм дідусям і бабусям справжнє задоволення від життя!

×