• 23 Травень, 2018

Готується до друку | Видавництво «Книголав»

Молоде українське видавництво «Книголав» стрімко розвивається, готуючи різноманітні новинки нон-фікшн, художньої літератури та книжок для дітей. Серед них ‒ світовий бестселер Фредріка Бакмана «Чоловік на ім’я Уве», скандальна книжка Майкла Вуллфа «Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа», видання, яке встановило рекорд зі збору коштів на платформі Kickstarter ‒ «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» Елени Фавіллі та Франчески Кавалло. Далі більш докладно про новинки «Книголав».

 

Нон-фікшн

Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа 

Автор: Майкл Вуллф

Книжка вийшла в США 5 січня 2018, і вже через три дні розійшлася накладом понад 1 мільйон примірників. Майкл Вулфф мав доступ до команди Трампа 18 місяців, протягом цього часу він спостерігав за майбутнім президентом та його командою, щоб скласти портрет цієї неоднозначної особистості. Автор робить висновок, що все оточення Трампа вважає нинішнього президента людиною, що є неприйнятною для цієї посади. Адже він не орієнтується в конституції США, і добре знається лише на нерухомості. Проте Вулфф пише не лише про політичне, а й про особисте життя президента США. У чому секрет зачіски Трампа? Як він живе із дружиною? Чому підлеглі спілкуються з ним через телешоу? Автор дає відповіді на несподівані й провокативні запитання.

 

Серійний переможець

Автор: Леррі Вайдел

Як знайти енергію і час для нових ідей? Чому одним з нас вдається приваблювати успіх, а іншим – ні? Що є запорукою досягнення надмети? Відомий фінансовий консультант Леррі Вайдел дає відповіді на ці запитання, використовуючи досвіди мільйонерів, спортсменів і супер-бізнесменів. Мета автора ‒ «запустити революцію дії, розкрити потенціал цілої армії людей, що готові мчати вперед до великих, видатних речей». Леррі Вайдел визначає цикл з п’ятьох кроків, до яких вдаються серійні переможці, щоб здобути бажане: ухвалення рішення, перевиконування, коригування, доведення справи до кінця, постійне вдосконалення. Автор запевняє: якщо регулярно застосовувати наведені вище концепти у веденні бізнесу й повсякденному житті, можна досягти серійності у своїх перемогах.  

 

Література для дітей

Казки на ніч для дівчат-бунтарок

Автори: Елена Фавіллі, Франческа Кавалло

«Казки на ніч для дівчат-бунтарок» – збірка розповідей про життя ста надзвичайних жінок, над ілюстраціями до неї працювало 60 ілюстраторок. Для реалізації проекту, покликаного акцентувати увагу на гендерній рівності, авторки збирали кошти на платформі Kickstarter. Перша кампанія стартувала 2016 року, отримавши 675 тис. доларів, друга розпочалася 2017 року і встановила рекорд у 866 тис. доларів. Деякі з героїнь книжки жили давно, деякі – наші сучасниці. Деякі походять із багатих родин, деякі в дитинстві злидарювали. Деякі відомі на весь світ, а про деяких намагалися зумисно забути. Але кожна з них по-своєму змінила світ. Їхні таланти вражають, вчинки надихають, їхні досягнення та відкриття стали важливою частиною історії людства. До книжки увійшли життєписи Коко Шанель, Джейн Остін, Йоко Оно, Маргарет Тетчер, Марія Каллас, Марія Кюрі, Гілларі Клінтон та інші.

Атлас тварин

Автори: Рейчел Вільямс, Емілі Гокінс

Ця книга присвячена неймовірній здатності тварин виживати в дикій природі. Подорожуючи сторінками атласу, дитина порине в неймвірні пригоди, дізнається про особливості поведінки різних тварин, познайомиться з великими міграціями по всьому світу. Маленький читач відвідає кожен континент, дізнавшись безліч цікавих фактів про риб, птахів, ссавців, комах та середовища їхнього існування. Український зоосвіт представлятиме річковий бобер. Яскраві, докладні ілюстрації допоможуть запам’ятати й краще засвоїти матеріал книжки.

 

Художня література

Чоловік на ім’я Уве

Автор: Фредрік Бакман

Літературний дебют Фредріка Бакмана з’явився у 2012 році й вже встиг підкорити світ. На сьогодні продано більше чотирьох мільйонів примірників книжки. Роман «Чоловік на ім’я Уве» ‒ смішна, іронічна, зворушлива, мудра історія про людей, які через ті чи інші причини стали непотрібні суспільству. Твір про щоденну мужність жити і бути собою. Уве ‒ добрий буркотун, якого неодноразово випробовувала доля. Вийшовши на пенсію, втративши кохану дружину, він змушений наново відшукувати сенс буття. Та чи хоче цього Уве? Яким би сумним не був його вибір, на чоловіка чекає ще багато любові, дружби і пригод. У Швеції книжку було екранізовано, фільм за романом Бакмана входить до списку найпопулярніших стрічок країни всіх часів.     

 

Я завжди писатиму у відповідь

Автор: Кейтлін Аліфіренка, Мартін Ґанда

Правдива історія дружби американської дівчинки та африканського хлопчика, яка стала бестселером The New York Times. Усе почалося з домашнього завдання. Вчителька задала Кейтлін та її однокласникам знайти друзів за листуванням з інших країн. Більшість обрали Європу, а Кейтлін написала до екзотичної Африки. Її лист одержав Мартін із Зімбабве.

Підлітки шість років листувалися через океан. Підтримуючи одне одного в біді та в радості, вони стали найкращими друзями. У книжці Кейтлін і Мартін діляться спогадами про спільне дорослішання й про те, як цей досвід змінив їхні життя. «Я завжди писатиму у відповідь» надихає шанувати розмаїття та творити добро. Це історія про великий світ і великі серця.

 

Серія «Золота полиця»

Портрет Доріана Ґрея

Автор: Оскар Вайлд

До кінця року видавництво «Книголав» планує повністю сформувати серію «Золота полиця», до якої увійде дванадцять книжок ‒ класика світової літератури від Александра Дюма до Шолом-Алейхема. Над виданнями працюють кращі українські перекладачі, авторами візуального оформлення серії стала творча майстерня «Аґрафка». «Портрет Доріана Ґрея» ‒ єдиний виданий роман Оскара Вайлда, зразок готичної прози, який поєднує роман-виховання та філософську притчу про природу краси. В тексті гедонізм протистоїть вікторіанському способу мислення, а декаданс стикається з реальністю, в якій жорстокість вбиває. Драматична, парадоксальна, інтригуюча історія Доріана Грея, що став жертвою власного прагнення до вічного життя, дотепер залишається популярною серед читачів.

Мадам Боварі

Автор: Гюстав Флобер

За роман «Пані Боварі» Гюстава Флобера свого часу притягли до суду ‒ книжку вважали замахом на суспільну мораль, хоча письменник усього лише розповів історію кількох зрад дружини провінційного лікаря. Втім, лише на перший погляд твір Флобера виглядає докладною історією любовних пошуків Емми Боварі, де особливу увагу приділено деталям і описам. Флобер акцентував увагу на класовому конфлікті французького суспільства, в якому обмеженість буржуазії, шаблонність життя її представників, здатні вбити особистість, кохання й людину, що наважується на спробу втечі із задушливої атмосфери маленьких містечок і маєтків. Шедевр світової літератури, що не втрачає своєї актуальності.  

 

 

×