• 31 Січень, 2018

Готується до друку | Видавництво “Фабула”

Розпочавши 2017 року видання книжок у жанрі нон-фікшн, видавництво має намір суттєво розширити коло видань для бізнесу та самовдосконалення. Плануємо також вихід біографій Вінстона Черчилля, Коко Шанель, Пабло Пікассо, Марлен Дітріх, а також історій успіху видатних компаній, як-от Matsushita Electric, Aushan, Ford, Nеiman Marcus.

Прихильники художньої літератури на початку року отримали справжній подарунок — два бестселери від Гіларі Мантел у довгоочікуваному перекладі українською. Це романи про Томаса Кромвеля — «Вулфголл» і «Везіть тіла».

Вже в першому кварталі можемо чекати на український переклад “Авґуста” Джона Вільямса, “Чужої” Емі Джентрі,  “Анатомії солдата” Гаррі Паркера, “Як бути двома” Алі Сміт.

Це лише частина планів на перший квартал, усього до виходу цього року готується близько 100 позицій художньої літератури та нон-фікшн.
Серед них: Джон Ірвінг “Доки я тебе не знайду”, Джон О’Хара “Баттерфілд, 8” та “Побачення у Самаррі”, Мері Ловсон “Кінець дороги”, “Дім на березі озера” та ” Інша сторона мосту”, Софі Перино “Дочка Медічі”, Марґарет Ленґдон “Анна і король Сіаму”, Еміль Ажар “Життя попереду”, а також романи уже відомих українським читачам  Дайяни Джефферіс та Дона Делілло.

 

Найочікуванішою є третя книжка від Гіларі Мантел, на яку чекає увесь світ!  Також з нетерпінням очікуємо на переклад “Блокбастера” Зорана Жмирича, “Морфію” Щепана Твардоха та “Майстера” Колма Тойбіна.

Прихильників жанру нон-фікшн чекають книжки від Олексія Філановського, Дениса Каплунова, Анрі Гіделя, Ієна Мортімера, Бертрана Гобена з його спірною історією клану Мюльє, Метта Гейґа, Емі Морін та багато-багато інших.

×