Конкурс «Найкраща книга Форуму-2017»

Цього року, як і завжди, в межах 24 Форуму видавців у Львові, що пройде з 13 по 17 вересня 2017 року, відбудеться конкурс на кращу книгу Форуму. Не обійшлось без нововведень, цього року конкурс має оновлену концепцію. «Ми вирішили розширити географію оцінювання книжок. Тому у 2017 році засідання журі проходитимуть у трьох містах України: Львові, Києві і Харкові, а остаточне визначення переможців конкурсу відбудеться на завершальному засіданні журі у Львові 12 вересня. Склад журі також зміниться: кожне з трьох регіональних журі складатиметься з 8 осіб, а саме – голови регіонального журі, людини Книги, людини Науки, людини Мистецтва, людини Слова, людини Діла, людини Освіти та людини Міста», зазначає Анастасія Ковалишин, секретар конкурсу «Найкраща книга Форуму-2017».

Положення про конкурс тут

Книжки оцінюватимуться в межах таких номінацій:

 1. Класична українська література
 2. Сучасна українська література
 3. Перекладна художня література
 4. Дитяча література (діти до 14 років)
 5. Підліткова література
 6. Бізнес-література
 7. Non-fiction
 8. Візуальна книга
 9. Здоровий спосіб життя
 10. Точні та природничі науки
 11. Суспільні та гуманітарні науки
 12. Історія
 13. Професійна література
 14. Навчальна література
 15. Довідкова література

У кожній номінації визначиться тільки 1 переможець. Окрім цього кожне місто присуджує обов’язкову спец-відзнаку – Книгу міста.

«Для засідання кожного з трьох журі у різних містах необхідна наявність конкурсних книжок, тому просимо учасників надсилати по 1 примірнику книг-номінантів у три міста. Повідомляю про терміни: анкети учасників мають бути надіслані до 14 серпня включно, книжки – до 28 серпня включно. Наголошую, що книжки мають бути відправлені якомога раніше для їхньої вчасної доставки у три міста. Видавництва, чиї книжки не будуть надіслані до 28 серпня, автоматично вибувають з конкурсу!». – наголошує секретар.

Список книжок які вже подалися на конкурс, можна побачити тут

×