• 15 Грудень, 2017

Книжкові новинки до свят: дитяча література

Різдвяні свята – час обмінюватися книжковими подарунками! Особливо на них чекаю наймолодші читачі. У добірці зібрано найцікавіші новинки дитячої літератури для книголюбів різного віку.

Сара Л. Сміт. Дім метеликів. – Харків: Видавництво «Читаріум», 2017.

Ліззі, Джек та їхній неслухняний кіт провідують бабусю. Але Джорджина Фіона-Мей Орбіс – бабуся незвичайна: у неї вдома повнісенько метеликів! Джорджина також знає таємницю, як можна обернутися на метелика…. Відкрити її мають нагоду й читачі чудового ілюстрованого видання.

Віталій Кіріченко, Лариса Колос. Книга, яку треба прочитати до Дня Святого Миколая. – Київ: Видавництво «Час майстрів», 2017. 

Якщо ти написав листа святому Миколаю, склав власний перелік добрих справ, то мерщій до ліжка.  До тебе обов’язково завітає святий Миколай і нагородить щедрим дарунком за гарну поведінку. Може, тобі навіть пощастить його побачити і особисто попросити про щось найважливіше у твоєму житті.

Сашко Дерманський. Жменька тепла для мами. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017.

Вкутане багатолітньою холоднечею місто вже давно не знало літа. Мерзенний пан Прищ, який захопив містян у крижаний полон, погрожує заморити холодом маму маленької Влади. Але ж як знешкодити джерело холоду, а найважливіше – де шукати джерело тепла? У пошуках відповідей на ці питання головні герої книги вирушають до таємничого Сніголісу.

Елена Касьян. Фея на ім’я Поліна. – Харків: Видавництво «Ранок», 2017.

Дівчинка Поліна мріє швидше вирости й розгадати всі загадки, аби зробити світ кращим і справедливішим. У цьому їй допомагають вірні друзі, щире серце та вміння в усьому знаходити хороше. Особливий світ, створений письменницею Оленою Касьян, чарівним чином повертає дорослих у дитинство, а дітей робить добрішими та мудрішими.

Патерсон Кетрін. Неперевершена Гіллі Гопкінз. – Харків: Видавництво «Vivat», 2017.

У свої одинадцять Ґіллі ― нічийна дитина. Якби ж вона могла знайти свою красуню-матір, Кортні, і жити з нею, а не в цій непривітній прийомній родині. Як можна сподіватися на те, що вона, неперевершена Ґіллі Гопкінз, відома своєю некерованістю і кмітливістю, терпітиме Меймі Троттер, товсту та невиховану вдову, яка тепер є її опікункою? Безстрашна Ґіллі з хитрою посмішкою будує плани проти них та й усіх, хто хоч спробує з нею подружитися.

Джеральд Даррелл. Балакучий пакунок. – Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2017.

Чудова казка-повість всесвітньовідомого англійського вченого-зоолога Джеральда Даррелла, яка ще в 1978 році була перенесена на екрани. У Грецію, в гості до своєї двоюрідної сестри Пенелопи, приїжджають двоє хлопчиків із Англії — Саймон і Пітер. Під час ігор діти знаходять дивний пакунок, що розмовляє людською мовою. У пакунку — Папуга, якого вигнали вороги країни Міфології.

Дж.К. Ролінґ. Гаррі Поттер і в’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання. – Київ: Видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га», 2017.

Ілюстрації до нового видання відомої книги зробив популярний іноземний ілюстратор Джим Кей. Книга – третя частина великої  серії Дж.К. Ролінґ. Ускочивши у величезну магічну халепу, Гаррі Поттер покидає Дурслів на Лицарському автобусі, очікуючи серйозних неприємностей. Водночас із  фортеці Азкабан утік небезпечний в’язень — Сіріус Блек, ревний прихильник Лорда Волдеморта.

Олег Чаклун. Танок сніжинки. – Київ: «Фонтан казок», 2017.

Нова книжка-картинка в популярній серії трилінґв письменника Олега Чаклуна і художниці Юлії Пилипчатіної. У ній дитина, вражена красою снігопаду, вперше роздивляється сніжинку — і відкриває для себе нескінченну глибину й різноманітність світу, який нас оточує. Книга вийшла українською, англійською і німецькою мовами.

Марічка Крижанівська. Веселі янголята. – Львів: «Апріорі», 2017.

Чи зустрічали ви коли-небудь кругленьких рум’янощоких ангеликів? Ну звісно ж, ні! Бо вони живуть високо в небі, на хмаринках. В цій книжці розповідається про пригоди і забави веселих ангелят.

 

Малгожата Стрековська-Заремба. Беррі, гангстер і купа клопотів. – Харків: «Школа», 2017.

Вперше книга відомої авторки виходить українською.  Вона розповідає про життя хлопчика Куби, яке здається йому нудним й одноманітним. Та й друзів у Куби всього нічого – Войтек та потворний кудлатий пес Беррі. Аж ось в околиці з’являється справжній гангстер, а за ним і купа несподіваних клопотів.

Зоряна Мельник. Зоряна подорож. – Київ: Граніт-Т, 2017.

Книга розповідає про подорож до Країни Мрій. Знайомство з самою Мрією, чарівником Хваликом, кумедним кошеням Кузею та іншими персонажами покажуть маленьким читачам, як важливо мати друзів, уміти просити пробачення, бути сміливим і готовим до пригод.

Роксана Марі Гальєз. Принцеси. Казки давньої Греції. – Київ: КМБукс, 2017.

Книга написана на основі відомих сюжетів із історії Давньої Греції. Казки адаптовані й будуть зрозумілі для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Вони допоможуть познайомитися із класичними міфами давнини та поринути у захопливий світ історії.

Обирайте серед найцікавіших новинок, адже книга – це найкращий подарунок!

×