• 27 Червень, 2018

#на_почитай: 5 книг про успіх

Роберт Кійосакі  «Багатий тато, бідний тато»

Роберт Кійосакі – популярний письменник і лектор у сфері персональних фінансів. Свої унікальні погляди на фінансову освіту й управління особистими грошима він сформував під впливом двох своїх «батьків». Його справжній батько був високоосвіченим, розумним, але фінансові проблеми переслідували його все життя. Батьком його близького друга, який також взяв участь у формуванні особистості Роберта Кійосакі, був мільярдер, який усього досяг сам. Він кинув школу у восьмому класі через необхідність утримувати сім’ю внаслідок втрати годувальника.

Юний Роберт Кійосакі прийняв близько до серця повчання свого багатого батька про те, що «бідні та середній клас працюють за гроші, а багаті змушують гроші працювати на себе». Дотримуючись цього принципу, він став фінансово незалежним у віці 47 років, тобто міг більше не працювати все життя.

Видавнцитво: Брайт Букс


Барбара Шер «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш»

«Мета цієї книги — зробити вас переможцем» — так уперше звернулася до читачів 1978 року колишня офіціантка та 44-річна самотня мати двох дітей Барбара Шер. За майже 40 років її перша з семи книг-бестселерів була видана мільйонами примірників та стала справжньою біблією для коуч-тренерів по всьому світі. Написані легко та натхненно, її книги допомогли мільонам людей стати успішними, краще зрозуміти себе й здійснити свої мрії, перетворивши їх на чіткі цілі та зробивши їх реальністю.

Пригадайте, ким ви мріяли бути, допоки життя не внесло жорстких корективів, якими талантами були обдаровані. І дайте відповідь на непросте запитання: «Ким би ви могли стати?» Цікаві й оригінальні вправи допоможуть визначитися з цілями, розробити та візуалізувати стратегію їх досягнення та навчать долати труднощі. Переборіть свій страх, відпустіть минуле й рухайтеся вперед, бо життя надто коротке, а ваш унікальний потенціал надто цінний, аби марнувати його. Невпинно мрійте, міцно стійте ногами на землі та втілюйте свою мрію в життя!

Видавництво: Книжковий клуб Клуб Сімейного Дозвілля


Ден Сенор, Сол Синґер «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива»

Чи може молода країна з малим населенням, без значних корисних копалин та хаосом навколо стати однією із передових держав світу? Відповідь — так. І цією країною є Ізраїль.

Про її розвиток, інновації та підприємництво в своїй книзі “Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива” розповів американський інвестор Ден Сенор, за підтримки ізраїльського журналіста Сола Синґер.

Зважаючи на те, що економіка Україна зараза перебуває в такому ж стані, як і економіка Ізралію перед стрімким стрибком та розвитком, цю книгу варто прочитати передусім українським підприємцям. Тут зібрані бізнес-історії, які були успішно реалізовані в Ізраїлі, та з яких автор намагався вивести кілька головних правил.

Видавницвто: Yakaboo Publishing


Роберт Чалдіні «Психологія впливу»

Психологію впливу знають і рекомендують в якості одного з найкращих навчальних посібників із соціальної психології, конфліктології, менеджменту всі західні, а тепер вже й вітчизняні психологи. Книга Роберта Чалдіні витримала в США чотири видання, його тираж перевищив півтора мільйона примірників. Ця робота, що підкупила читача легким стилем і ефектною подачею матеріалу, є тим не менш серйозною працею, в якій на найсучаснішому науковому рівні аналізуються механізми мотивації, засвоєння інформації та прийняття рішень.

Немає сумніву, що ця книга не тільки займе гідне місце в бібліотеці соціального психолога, але й допоможе в роботі менеджерів, педагогів, політиків та усіх, хто за родом діяльності повинен переконувати та впливати.

Видавництво: Книжковий клуб Клуб Сімейного Дозвілля


Бред Стоун «Продається все. Джефф Безос та ера Amazon»

Це не лише історія успіху новаторської компанії, а й свого роду посібник, інструкція для тих, хто хоче створити свій бізнес. Бред Стоун захопливо пише про зародження і розвиток Amazon — від часів створення компанії на Волл-стріт на початку 1990-х і дотепер. Amazon одним із перших побачив необмежені можливості інтернету.

Стоун розкриває секрет успіху засновника Amazon Джеффа Безоса, одного із найвидатніших бізнес-лідерів сучасності і невтомного генератора ідей, та в деталях розповідає, як Безос дисципліновано і подекуди педантично втілює новаторські ідеї у життя, ламає стереотипи і не визнає загальноприйнятих правил, запроваджуючи натомість свої.

Видавництво: Наш формат


 

×