• 20 Червень, 2018

#на_почитай: книги про тих, хто надихає мільйони

Кендіс Мілард  «Герой імперії»

Звідки з’являються особистості, які у важкий момент здатні об’єднати всю націю? Що визначає долі героїв — особистий вибір чи життєві обставини? Вінстон Черчилль у 24 роки був переконаний, що досягне абсолютної вершини в політиці. Його амбітність, цілеспрямованість і впевненість змушували перейнятися цією думкою інших. Однак Вінстону знадобилося сорок років, щоб проторувати свій шлях до найвищого політичного кабінету.

«Герой імперії» — біографія Вінстона Черчилля, що описує ранній період його життя, зародження політичних амбіцій та етап формування його особистості. Книжка стала бестселером New York Times.

Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться історією, політологією та біографіями визначних особистостей. Вона описує період англо-бурської війни — етап, який, за словами Черчилля, став фундаментом його майбутнього життя.

Видавництво: «Наш формат».


Севгіль Мусаєва й Алім Алієв «Мустафа Джемілєв. Незламний»

Мустафа Джемілєв є національним лідером кримських татар, символом єднання депортованого народу і повернення його на рідну землю. Він присвятив своє життя боротьбі з системою, величезною репресивною махіною, пройшов радянські тюрми, голодування, залякування — і переміг. Але анексія Криму 2014 року розпочала новий виток випробувань. Тепер знаний дисидент, правозахисник, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу на міжнародному рівні відстоює права своєї батьківщини. Історія його життя — це історія боротьби кримськотатарського народу.

Понад 50 годин інтерв’ю, записаних протягом 2014—2016 років, від анексії Криму до перемоги Джамали на Євробаченні

Видавництво: «Vivat».


Карен Блюменталь «Стів Джобс: людина, яка мислила по-іншому»

 У цій книзі описано запаморочливі злети та карколомні падіння комп’ютерного гуру Стіва Джобса, від звістки про смерть якого людство здригнулося в 2011 році. Такі особистості приходять у наш світ, щоби радикально його змінити. Джобсові таке вдалося, унаслідок чого зараз живемо в ері комп’ютерів, згадуючи добрим словом піонерів цієї справи.

Книга увійшла до рейтингу Goodreads «100 біографій та мемуарів, які слід прочитати за життя».

Видавництво: «Навчальна книга Богдан».

 

 


Кетрін Інгрем «Це Воргол»

Енді Воргол є однією з найвідоміших та найбільш суперечливих особистостей у мистецтві другої половини XX століття. Протягом усього життя він створював безліч історій навколо своєї персони та став основоположником поп-арту, довівши, що мистецтво може бути прибутковим. Ілюстрований життєпис художника, неймовірні факти з його біографії і знамениті картини, розкажуть про життя та творчість митця-новатора.

Видавництво: «Видавницво Старого Лева».

 

 


Олександр Роднянський «Виходить продюсер»

Це перша книжка українською мовою, в якій у подробицях розповідається про кінематограф і телебачення, про те, як вигадують і створюють серіали та фільми і як продюсери допомагають формувати спосіб життя мільйонів — і, як наслідок, світ, що нас оточує.

Олександр Роднянський на власному досвіді пізнав усі таємниці медіабізнесу: він був режисером-документалістом, керував медійними компаніями в Україні («1+1») та Росії («СТС») і був продюсером понад 30 художніх фільмів.

Видавництво: Брайт Стар Паблішинг.

 

×