• 31 Травень, 2018

#на_подивись: 5 американських фільмів про письменників

Рубрика #на_подивись – це порятунок для усіх тих, хто годинами шукає цікаве кіно для перегляду. Цього разу ми підготували для вас підбірку американських фільмів про письменників.

«За прірвою у житі» | «Rebel in the Rye» (2017 рік)

 

Біографічна драма присвячена творчості американського письменника Джерома Селінджера. Він талановитий і наполегливий, але йому бракує досвіду й знань, ще й батьки  не вважають літературну творчість чимось серйозним. Фільм  занурює глядача у світ генія, який працює словом і живе словом.

У головних ролях: Ніколас Холт, Зої Дойч, Кевін Спейсі, Сара Полсон,  Люсі Бойнтон.

 


«Врятувати містера Бенкса» | «Saving Mr. Banks» (2013 рік)

 

Письменниця Памела Треверс після багаторічних сумнівів           наважується віддати своє літературне дітище – історію про           Мері Поппінс, під екранізацію голлівудському гіганту – студії Дісней, сам директор якої заприсягся власним донькам зробити фільм про їхню улюблену няню чудовим.  Проте навіть затвердження сценарію перетворюється для прискіпливої місіс Треверс на справжню боротьбу.

У головних ролях: Емма Томпсон, Том Генкс.

 


«Вона» | «Her» (2013 рік)

 

Теодор Твомблі — самотній письменник. Він працює на веб-сайті. Уже майже рік минув, як Теодор розійшовся з дружиною, але не має відваги підписати документи про розлучення. У стані депресії він побачив рекламу нової операційної системи OS1, що, як стверджують виробники, є першою ОС зі штучним інтелектом, він вирішує її купити. Після завантаження Теодор вибирає для ОС жіночий голос, який є проникливим, чуттєвим і дивно смішним. Потреби і бажання голосу ростуть разом з потребами Теодора, їх дружба поглиблюється і поступово «вона» і він — закохуються. 

У головних ролях: Хоакін Фенікс, Емі Адамс, Скарлет Йогансон.

 


   «Таємне вікно» | «Secret Window» (2004 рік)

 

Якщо ви любите закручені сюжети Кінга і захоплюєтеся    неординарністю Джонні Деппа, який виконав головну          роль, то цей фільм точно для вас.

У центрі історії — оповідання «Таємне вікно», яке написав  головний герой Морт Рейні. Або ні. Чоловік у капелюсі,      який одного дня з’являється на порозі Морта стверджує,      що ні, і називає себе автором рукопису. Знову крадіжка?      Чи чоловік у капелюсі божевільний? Розгадка настільки      близько, що її неможливо розгледіти з першого погляду.

У головній ролі: Джонні Депп.

 


«Поки не настала ніч» | «Before Night Falls» (2000 рік)

 

Фільм про трагічну долю Рейналдо Аренаса – зірки кубинської поезії, надії кубинської революції, улюбленця Фіделя Кастро. Аренас був гомосексуалістом і, як багато інших, вимушено поїхав з Острова Свободи до США. Там він розпочав нове життя з другом і коханцем Ласаро Гомесом Каррілесом. Зрештою, Аренас помирає від СНІДу за допомоги Ласаро.

У головних ролях: Хав’єр Бардем, Олів’є Мартінес.

 

 

 


×