• 06 Серпень, 2018

#НавчайсязBookForum | Видавництво «New Time»

Чи ви задумувались коли-небудь, що вивчення мов може бути живим та захопливим? Видавництво «New Time» підготувало цілу добірку навчальної літератури з іноземних мов для дітей до 25 Book Forum. З такими новинками вивчати різні мови цікаво та весело!

Жива граматика англійської мови | Юлія Іванова, Jim Whalen

Виявляється, вивчення англійської граматики може бути захоплюючим і зовсім не складним! Автори книжки “Жива граматика англійської мови” довели це, зумівши просто, доступно і, головне, цікаво подати елементарні граматичні конструкції англійської мови. Книжка наповнена різноманітними завданнями, які допоможуть дитині відчути англійську мову й навчать говорити нею просто і природно.

Ми сподіваємося, що з книжками цієї серії в дітей ніколи не винекне страху перед іноземною мовою і пробудиться величезний інтерес до її вивчення.
Видання також стане у пригоді дорослим, які тільки починають вивчати англійську.
Рекомендується як для самостійного навчання, так і для занять у группі.

Видання є результатом багаторічної роботи авторів з дітьми й дорослими за методикою активного навчання.


Живі правила читання |  Юлія Іванова, Jim Whalen

Одна з найкращих на сьогоднішній день книжка для навчання читання англійською мовою, у якій просто й доступно пояснюються численні англійські правила читання. Щоб навчання було більш захоплюючим, автори розрідили правила  кумедними  скоромовками  й  віршиками,  які  не  тільки  повеселять  дитину, але й допоможуть їй відпрацювати правильну вимову англійських звуків. Книжка наповнена різноманітними захоплюючими завданнями, покликаними навчити дитину правильно читати й розрізняти на слух не властиві українській мові звуки.

 

 

 


У королівстві англійських казок | Юлія Іванова, А. Ільченко, Jim Whalen


Вивчати англійську через казки — це захоплююче й ефективно, оскільки дитина вчиться відчувати мову, поповнює свій словниковий запас і вчиться вживати слова і граматичні конструкції в мовленні.
Книжка містить 9 авторських казок, що супроводжуються захоплюючими завданнями. Кожна казка присвячена певній лексичній темі — одяг, дикі та домашні тварини, іграшки тощо — і озвучена носієм англійської мови.
Казки книги можуть бути використані для коротких театральних постановок.
Для дошкільнят ця книжка — прекрасний помічник у навчанні в рамках програми раннього занурення в англійську.

 


У королівстві англійських віршиків | Юлія Іванова, Jim Whalen


Мета цієї захоплюючої книги зацікавити дитину вивченням нової для неї мови, у простій і невимушеній формі надати малюку перші навички читання англійською мовою.
Книжка містить 70 простих англійських віршиків кумедно-казкового змісту. Кожний віршик присвячений правилу читання певної англійської букви або буквосполучення. Для батьків разом з кожним віршиком надається коротенька довідка щодо правил вимови відповідного англійського звуку.
Крім знайомства з правилами читання віршики допоможуть дитині без зусиль запам’ятати близько 600 простих англійських слів, оскільки віршики складені так, що найуживаніші англійські слова повторюються багато разів.

Усі віршики озвучені на диску носієм англійської мови. Диск також містить безліч корисного додаткового матеріалу, що перетворює навчання на цікаву гру. Яскраві ілюстрації до кожного віршику збуджують уяву дитини і створюють необхідні асоціації для кращого запам’ятовування.


У королівстві англійської граматики | Юлія Іванова, Jim Whalen 

Захоплююча англійська для дітей 6-10 років, які щойно почали вивчати цю мову. Прості дитячі пояснення елементарної англійської граматики стануть до вподоби дитині, а казкові сюжетні завдання захоплять навіть тих дітей, яких ніколи не привертало вивчення іноземних мов. Крім суто граматичних завдань у книзі також даються завдання на поповнення словникового запасу й розвиток мовлення.

 

 

 

 


Французьський супертренажер. Теперішній час |  Ю.Ільїна-Прадєд, Nicole Duval

 

Французька мова красива й мелодійна, але її граматику зовсім не назвеш простою! Проте, якщо багато практикуватися і повторювати, то засвоїться навіть найскладніший матеріал. У цьому тренажері зібрано завдання, які крок за кроком вчать дитину відмінювати правильні дієслова, а також найбільш поширені неправильні. Тренажер також навчить будувати заперечні речення. А щоб навчатися було цікавіше, у книзі пропонуються 5 ігор, завдяки яким дитина навчиться краще відчувати французьку мову.

Вправи тренажера базуються на найпростішій лексиці французької мови, яка має бути відома початківцям.

 


Жива граматика польської мови | Є. Ковальська


Почніть вивчення польської мови з цієї книжки! Вона поступово, крок за кроком, пояснить найнеобхідніші основи побудови польської мови, без яких неможливе повноцінне спілкування. Суттєвим плюсом книги також є те, що вона не просто надає пояснення, а відразу пропонує практичні вправи для закріплення теорії. А за допомогою ключів ви зможете перевірити правильність виконання завдань.

Наприкінці книги ви знайдете короткий польсько-український і українсько-польський словничок, який полегше виконання вправ.

Книгу написано простою мовою, завдяки чому нею з успіхом можуть користуватись як дорослі, так і діти. Ідеальний помічник для дітей, що вивчають польську у школі!


Жива граматика німецької мови | Дарія Гольц, Тетяна Сенчева, Lukas Werner

 

Виявляється, вивчення німецької граматики може бути цікавим і зовсім не складним! Навіть найскладніші теми і цій книжці “розкладено пополицях” і пояснено так, що все стає простим і зрозумілим. Усі пояснення іллюструються наочними прикладами, а кумедні малюнки допомогають створити првильні асоціації й краще запам’ятати граматичні конструкції.
Книжка також містить велику кількість різноманітних завдань, завдяки яким дитина навчиться відчувати німецьку мову і розмовляти нею просто і природно.

×