• 12 Листопад, 2018

Новинки листопада: видавництво Ранок

Продовжуємо вас знайомити з новинками, які найближчим часом можна буде знайти на полицях у книгарнях.
Цього разу  різдвяні віммельбухи, пізнавальні книги та дві історії для школярів серед новинок видавництва «Ранок».

Де живе пінгвін? | Наталія Чуб

 

 

Пізнавальна книга, яка допоможе малюкові “розглянути” життя цих південних птахів зі всіх сторін: дізнатися де вони мешкають, чому їх пір’ячко не намокає у воді, а вони самі ніколи не мерзнуть, навіщо їм хвіст та чому вони не літають та багато іншого. На кожній сторінці книги – цікавий факт про пінгвінів та стильна ілюстрація. 

 

 

 

Що заховано в Лапландії? 

 

 

Для всіх маленьких мандрівників, які без тями від чудес та пригод і бажають дізнатися, що заховано в Лапландії, тепер є велетенський новорічний вімельбух. На кожній сторінці цієї книги розміщені завдання, виконуючи які можна з легкістю знайти та порахувати пироги Санти, рукавиці ельфів, намистинки в піці місіс Клаус, заплутану дорогу до будинку №6 і дізнатися всі таємниці Лапландії.

 

 

 

 

Що приховує Різдво?

Велетенський пізнавальний вімельбух, в якому вдало поєднані різноманітні загадки, гумор та українські традиції. На кожній сторінці є унікальні завдання на розвиток уважності та логіки із героями українського фольклору. Пройшовши всі сторінки вімельбуху, дитина познайомиться із Солохою та Горпиною, дізнається, як готувати кутю, скільки страв повинно бути на Різдвяному столі та багато іншого, а ще просто весело проведе час.

Динозаври: світ і його таємниці

 

 

Енциклопедія про динозаврів для молодших школярів. Дитина дізнається, як з’явилися динозаври, які стародавні тварини існували на Землі, чому динозаври вимерли, як вивчають останки динозаврів і багато іншого.

 

 

 

 

 

Школа чарівних тварин. Пан або пропав! | Маргіт Ауер

Книга серії “Школа чарівних тварин”, до якої входить вісім книг про звичайнісіньку школу та її учнів. У п’ятій книзі героїня Франка сподівається отримати чарівного друга, але боїться, що це може бути павук, якого дівчинка дуже боїться…А от Янніка переповнює енергія. Настільки, що це заважає йому подружитися з іншими дітьми. Зате потрапляти в халепи — анітрохи не заважає! Тим часом на учнів міс Корнфілд чекають змагання в телешоу. Щоправда,від самісінького початку команді вперто не щастить. Та чи справді річ лише в удачі?.. Щось тут не так…

 

Маленька принцеса. Френсіс Бернетт

Сара Кру – семирічна дівчинка, яка сприймає світ, як доросла людина. Улюблене заняття Сари – читати книжки та складати власні історії. Але жодні вподобання дівчинки не зрівняються з її любов’ю до батька – капітана Кру. Добра і сором’язлива Сара завжди вміла бачити людей наскрізь. Так вона з першої зустрічі розпізнала в директорці школи, куди її влаштував батько, нещиру і жорстоку жінку. Своє справжнє обличчя директорка розкриває, щойно до школи приносять звістку про смерть батька Сари, яка залишається без жодного пенса.

×