• 14 Вересень, 2018

Особистості на 25 BookForum

25 BookForum – це зустріч зі старими добрими друзями та нові знайомства. Ми намагаємося максимально залучити міський простір, міста літератури, де народилося і проживала кількість відомих українських письменників та інтелектуалів. Саме тому фестиваль відбувається в 40-ка локаціях в історичному центрі міста.

Віктор Морозов – український співак, композитор, перекладач. Навчався у Львівському університеті, на останньому курсі був виключений за публікацію в самвидавному альманасі «Скриня» (серед авторів — Григорій Чубай, Микола Рябчук, Олег Лишега, Роман Кісь та ін.) Перекладає з португальської та англійської мов. Перші переклади були опубліковані 20 років тому в часописі «Всесвіт». Широко відомим як перекладач став завдяки перекладам серії романів про Гаррі Поттера.

Ігор Калинець – український поет і прозаїк. Народився на Львівщині. Працював в обласному архіві. За участь у дисидентському русі у 1972 році його було засуджено на 6 років ув’язнення суворого режиму й 3 роки заслання. Після повернення до Львова став працювати редактором журналу при обласному відділенні Фонду культури. Автор творів для дорослих та дітей.


Дмитро Павличко – український поет, перекладач,літературний критик, громадсько-політичний діяч. Завідував відділом поезії редакції журналу «Жовтень» (нині — «Дзвін»), після переїзду до Києва працював у секретаріаті СПУ. Протягом 1971–1978pp. Д.Павличко редагував журнал «Всесвіт». Павличко — один з організаторів Народного Руху України, Демократичної партії України, перший голова Товариства української мови імені Т. Г. Шевченка.

 

 

 

 

 


Отар Довженко – медіакритик, редактор, журналіст. Викладач кафедри журналістики УКУ. У 2005-2011 роках працював у групі видань «Телекритика». Був головним редактором MediaSapiens. Упорядник збірки «Джинсова свобода». Із 2005 року займається моніторинговими дослідженнями українських телеканалів, друкованих та онлайн-видань. Член Незалежної медійної ради.

Події на 25 BookForum.

 


Таіс Золотковська – харківська письменниця. Ще підлітком взялася за перо. Роман “Лінія зусилля” написала в межах флешмобу NaNoWriMo – Національного місячника написання роману. У 2015 році заснувала Клуб анонімних авторів. На засідання клубу Таіс заохочує молодих авторів до художнього слова, проводить пізнавальні лекції та уроки креативного письма.

Події на 25 BookForum.

 

 

 

 

 


Андрій Дахній – український історик філософії, перекладач. Кандидат філософських наук (1996). Доцент кафедри історії філософії Львівського національного університету імені Івана Франка (від 1999 року).

Програма на 25 BookForum.

 

 

 


Андрій Цаплієнко – Український журналіст та письменник. Народився в Харкові. З кінця 90-х і дотепер військовий кореспондент українського телебачення. Новини про події в багатьох «гарячих точках» планети українці отримували саме від нього. Від початку 2014-го висвітлює конфлікт на сході України. Автор кількох романів та публіцистичних творів.

 

Програма на 25 BookForum.

 

 


 

 

Олександр Афонін – український громадський діяч у сфері книговидання, член Комітету з присудження щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Програма на 25 BookForum.

 

 

 

 


Кримчанин Микита Кравцов відомий своїми чесними, іронічними й часто жорстокими історіями, які він малює звичайною кульковою ручкою – синьою і червоною. Живе і працює в Парижі. Учасник багатьох міжнародних виставок.

Програма на 25 BookForum.

×