Спеціалізований медіапартнер

БараБука

Проект підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги» – перший український універсальний інформаційний ресурс про літературу для дітей та юнацтва, а також невіртуальні зустрічі на національних майданчиках з 2013 року. Для дітей, батьків, педагогів, бібліотекарів, дослідників дитячої літератури.

У центрі уваги БараБуки – вітчизняні автори, ілюстратори, перекладачі. Поміж тим можна дізнатися й про світові контексти і шляхи розвитку книговидання для дітей. В полі зору також літературна освіта юних українців: ресурс започаткував рух #НовеЧитання, основна ідея якого – застосування нових підходів до дитячого читання і поширення цього досвіду поміж однодумців.

БараБука є партнером Форуму видавців з моменту свого заснування у 2014 році. Тетяна Стус, керівник проекту: «Форум видавців – це легенда, в якій кожен фахівець галузі бажає бути не за лаштунками, а у вирі подій. БараБуку від самого народження, тобто – з першої миті оприявлення у книжковому світі захопив і не відпускає цей вир. І ми радісно не пручаємося».

×