Медіапідтримка

Львівська Поштa

Львівська Поштa  – суспільно-політичне видання, виходить двічі на тиждень у четвер і суботу на 16 шпальтах, чотири з яких – кольорові. Газета є у ніші серйозних, впливових видань, яке робить акцент на пріоритетній, важливій та ексклюзивній інформації з усіх галузей життя Львова, Львівщини, України та світу.
На медійному ринку Львова з 1995 року: спочатку виходила під назвою «Суботня Пошта», а у січні 2010 року відбувся ребрендинг і зміна назви на «Львівська Пошта». Це видання, яке працює згідно із журналістськими стандартами. Головне правило редакційної політики – писати цікаво, актуально та об’єктивно.
Наше видання і Форум видавців є партнерами впродовж багатьох років. Що й не дивно, адже ми майже однолітки і беззаперечно однодумці. Як і організатори Форуму видавців, вважаємо за необхідне пропагувати читання в Україні, знайомити з авторами та видавництвами, які розвиваються і змінюються разом із нами. Нам цікаво розповідати читачам про найсвіжіші книжкові новинки, нові імена і разом із цим не забувати відкривати цікаве “закулісся” літературного світу, знайомити людей із тими хто створює книгу – перекладачами, ілюстраторами, редакторами – про яких часто забувають.

×