Твоє місто

Медіа-хаб «Твоє місто» – унікальне та незалежне медіа Львова. Медіа про місто і людей, які його творять.  Медіа, якому довіряють. Лауреат премій «Обличчя міста» та Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Місія «Твого міста» – сприяти сталому розвитку громади через кращу поінформованість та створення можливості для дискусій з важливих для громади питань. Головні цінності медіа – наближеність, професійність, відповідальність.

Медіа-хаб включає в себе міський портал, онлайн-телебачення і міську дискусійна платформу. А завдяки реалізації своєї місії сьогодні «Твоє місто» стало вже навіть більше, ніж медіа: Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» стала головним майданчиком для публічних дискусій та рушієм багатьох позитивних змін в місті:

Аудиторія «Твого міста» – проактивний середній клас містян, які вже сьогодні є агентами змін у регіоні і беруть на себе відповідальність за стан справ. «Твоє місто» – №1 медіа Львова по активності Facebook-аудиторії, із місячним охопленням понад 1 000 000 осіб.

«Твоє місто» – це, передовсім, про Львів. А що так асоціюється зі Львовом, як не Форум видавців, який популяризує наше місто та читання не лише в Україні, а й у світі! Тому ми завжди підтримуємо Форум видавців, особливо його інтелектуальну та подієву складову. Для нас цей Форум – значно більше, ніж книги і презентації. Це місто, це люди, це унікальні зустрічі та розмови, зрештою, і просвітництво. І це дуже співзвучно із місією, цінностями та діяльністю нашого медіа-хабу.

Заохочуємо усіх до читання і до зустрічі у прекрасному вересневому Львові!

×