Генеральний інформаційний партнер

Український тиждень

«Український тиждень» — незалежний аналітичний україномовний тижневик суспільно-політичного спрямування, що висвітлює ключові події та проблеми країни.

Унікальність проекту полягає в чіткій ідентифікації, позиції, авторській інтонації та стилі. Незалежність від політичних чи бізнес-груп. Об’єктивність та незаангажованість у висвітленні проблем українського суспільства. Когерентне джерело для експертів, політиків, інтелектуалів та культурних діячів у Європі з питань України. Просування принципів свободи слова та незалежності преси. Наявність розслідувальної журналістики, досліджень. Серед авторів відомі в Україні та світі журналісти, економісти, громадські діячі, мистецтвознавці.

Інформація в сучасному світі відіграє вирішальну роль, її потоки мають різні форми й надходять до нас звідусіль. І книжка — це одна з таких форм! «Український тиждень» підтримує Форум із великим ентузіазмом, бо розуміє важливість розвитку інформаційного простору та освіченості всіх і кожного. Книжка — це наші нові грані розвитку, це мотивація до змін на краще, це нові світи та нові досягнення! Редакція вірить в освічену націю, яка творить свою долю та будує свою державу власноруч.

×