• 26 Вересень, 2017

Поговоріть зі своєю собакою…

Форум продовжує дивувати кількістю і якістю презентованих книг. 16 вересня відбулася ще одна така презентація , вже не нового українського письменника Марка Лівіна – «Рікі та дороги». Книга про те, про що не говорять.

Автор розповів, що його книга про хлопчика Марка, у якого синдром аспергера (дитина може бути замкнута і мати свій світ, не любить говорити з великою кількістю дітей). Одного разу він тікає з дому в ліс і там зустрічає (вигадує) собаку Рікі. Ця собака – уособлення всіх його страхів. Марк також розповів, що за допомогою цієї книги, особисто він позакривав певні власні питань ,що довго мучили.

В даній книзі дуже круті ілюстрації, які ,доповнюють текст таким образом, ніби головний герой сам намалював їх. За словами команди, одна з найважчих – обкладинка.

Ця книга не є автобіографічною, але в ній є емоції ,які притаманні автору. «Автобіографічність полягає у якихось відчуттях, а не прямих речах. Найбільш автобіографічне – це те, що мені теж бракувало уваги та любові. У нас з головним героєм , це спільне», – розповідає Марк Лівін.

Після презентації велися дуже активні дискусії та обговорення, як хвороби так і книги. Закінчилося все автограф сесією та фотографіями.

«Поговоріть зі своєю собакою, – радить автор всім читачам, – розберіться з своїми страхами та подолайте їх», – радить автор своїм читачам.

Катерина Дубровна

×