ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

25 Book Forum
19-23 вересня 2018 р.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Кожна людина повинна дбати про власну безпеку, щоб зберегти життя та здоровя собі і оточуючим.

У випадку надзвичайних ситуацій просимо звертатись по допомогу та співпрацювати з поліцейськими та службою охорони. Якщо Ви помітили підозрілий предмет або особу, негайно повідомте про це поліцейського та службу охорони ярмарку.

Поставтесь з розумінням, якщо поліцейський або представник служби охорони попросять показати вміст особистих речей.

По можливості, ознайомтесь з планом розміщення виставкових стендів учасників ярмарку в Палаці мистецтв, щоб якнайшвидше знайти шлях до видавництва, яке вас цікавить.

Правила поведінки у небезпечній ситуації

При виявленні підозрілих предметів:

  • зберігайте спокій;

  • при виявленні підозрілого предмету негайно повідомте найближчого до Вас охоронника, поліцейського та/чи дирекцію ярмарку,

  • не чіпайте, не підходьте, не пересувайте виявлений підозрілий предмет;

  • не паліть, утримуйтесь від використання засобів радіозв’язку, у тому числі і мобільних телефонів поблизу виявленого предмету;

Вибухові пристрої можуть бути розміщені в пакетах, сумках, кейсах, валізах, металевих банках, коробках з-під цукерок і соку, іграшках, ящиках. Вони можуть управлятися дистанційно або вибухати при переміщенні або розтині.

Кожен, хто опиниться у зоні надзвичайної ситуації, зобов’язаний проявляти самовладання та при явній небезпеці (повідомлення через радіовузол, гучномовці відповідальних осіб ярмарку) без паніки, спокійно залишити територію/приміщення ярмарку (взявши особисті речі та документи) через основні/запасні/аварійні виходи, виконуючи розпорядження відповідальних осіб ярмарку (охоронник, поліцейський, дирекція).

Стенди з продукцією учасників ярмарку залишаються під охороною.

Дирекція, служба охорони ярмарку

×