• 16 Травень, 2018

Презентація книги Тетяни Стус і Валентини Вздульської «Окуляри і кролик-гном»

12 травня у Буквордсі письменниці  Тетяна Стус  і Валентина Вздульська презентували книгу «Окуляри і кролик-гном». Автори говорять, що на презентаціях діти часто запитують, чи можна завантажити книгу в інтернеті. Саме тому вони створили книгу спеціально для безкоштовного розповсюдження. Також письменниці приготували для дітей приємні подарунки: листівки та стікери.

Презентація відбулась у печері Жахайликів. Маленькі відвідувачі, натхненні можливістю здобути призи за свої старання, співали назву книги, говорили її повільно і швидко. Автори, із білими кролячими вушками, ледь встигали роздавати сувеніри.

«Хтось здогадався, про що книга?» – запитує Тетяна Стус. Ці дванадцять оповідань про дружбу, неповторний світ кожної людини. А також про двоюрідних братів, які люблять дивні розмови та про те, як правильно цілуватися. Письменниця Галина Вдовиченко говорить, що це романтичний детектив.

Дітям пропонували вигадати назву оповідання  про себе. Також всі бажаючі могли  запитати у письменниць все, що цікавить. Презентація завершилася обіймами авторів і дітей та морем позитивних емоцій.

Марія Масюк – прес-центр Дитячого форуму 2018, Ярослав Станчак – фотоагенція LUFA

 

 

×