• 04 Жовтень, 2017

Світ без меж… вічність, яка триває

Подія на яку очікувала більша половина відвідувачів 24 Форуму видавців – Ніч поезії та музики NonStop. Ніч у яку можливо все. Ніч, яка дає тобі повну волю та забирає всі рамки дозволеного. Ніч ,яка об’єднує усіх чимось невидимим ,але відчутнім. Саме тут зібралися всі найочікуваніші гості Форуму та представили свою творчість.

Поезія та музика чергувалися, спочатку виходила група музикантів , а потім близько п’яти поетів. Люди танцювали, зачаровувалися та впадали в певний транс, генеруючи себе в той світ ,що подає їм митець. Поети з різних країн читали вірші рідною мовою і були неймовірно тепло сприйняті. Мистецтво не має меж , рамок, перешкод. На сайті є список всіх ,хто презентував себе в цю ніч.

Окрім того кожен ,хто хотів проявити свою творчість мав таку можливість на першому поверсі Fest Republik. Там був вільний мікрофон і кожен бажаючий міг прочитати вірші – прозу власного написання , або ж людей, які надихають їх.

Неймовірна атмосфера , залежність від чогось незрозумілого та відчуття свободи. Проникнення в кожну клітинку : слів, музики, доторків. Неможливо описати , все ,що відбувалося там. То був окремий світ. З своїми правилами.

Дубровна Катерина

×