Тематичні кластери

Освіта

Тематичний кластер «Освіта» буде цікавим для педагогів, учнів, студентів, батьків. У його рамках заплановано порушити питання реформування освіти, розвиток педагогів та учнів, роль батьків у навчанні, а також обговорити сучасні шкільні навчальні практики, що використовуються закордоном.

Нові підходи до навчання вчителі та батьки матимуть нагоду освоїти безпосередньо на заходах Форуму Видавців на численних майстер-класах.


Креативні індустрії + Урбаністика

Метою тематичного майданчика є об’єднати людей навколо питань містобудування та створення нового сучасного простору, обговорити взаємозв’язки людини із ландшафтом, що оточує її, а також презентувати нові практики у сфері креативних індустрій та урбаністики.

Загалом до заходів та дискусії тематичного кластеру буде залучено понад двадцять експертів, які поділяться свої досвідом у сфері креативних індустрій та урбаністики.

Бізнес, економіка

Даний тематичний кластер буде цікавим для підприємців, молоді, що планує власний бізнес та усім, хто прагне розвиватися. Мета майданчика – навчальна, тому найперше організатори запрошують долучатися до численних майстер-класів та лекції.

Non-fiction

Все популярнішими на книжковому ринку України стають видання у жанрі non-fiction. Форум Видавців запрошує численних поціновувачів таких книг взяти участь у тематичній програмі. Метою кластера є популяризувати культуру читання та книги, а також якісну перекладну та українську non-fiction літературу.

 

УВК

Українська Візуальна книга – проект, мета якого донести цінність якісного візуального проекту. Ми говоритимемо про мистецтво подачі книги, як цілісного продукту.

Жінка

Майданчик, де розбиратимуться кейси, що доводять, що дискримінація за ознакою статі в Україні та в світі досі існує. Презентуватимуть кейси людей, що присвятили своє життя боротьбою з цим поняттям та тим, хто від нього постраждав.

Права людини

Права людини – універсальне базове поняття, що декларується сучасним суспільством. Але досі існують випадки жорстких порушень.

Історія

Серед інших освітніх майданчиків тематичний кластер «Історія» відзначиться презентаціями численних історичних видань.

Наука і технології

У фокусі тематичного кластера – інженерія, біонаука, космос, цифрові технології, розробка інтерактивних та мультимедійних книг та чимало іншого. Про досягнення у кожній із цих галузей планується розповідати максимально просто і цікаво.

 

Стиль життя

Вибір базових питань, що свідчать про тебе як про особистість є досить важливим для кожної людини. Залишатися на маргінесі означає те, що ти не навчився насолоджуватися життям сповна. Розставляти пріорітети та приймати рішення будемо в межах тематичного кластеру “Стиль життя”

 

Мови/переклади

Метою тематичного кластера є презентувати перекладацькі проекти в Україні, нові видання закордонних авторів, що вийшли українською, а також провести практичні курси та воркшопи у рамках кластера.

Кулінарія, їжа

Вже стало доброю традицією проводити численні мистецькі та літературні заходи Форуму Видавців саме у різноманітних рестораціях та кафе.

Філософія

Здоров’я

 


×