Квитки на 25 Book Forum 2018

Що вам потрібно знати про квитки на ювілейний фестиваль?

 1. Ексклюзивною новинкою 25 Book Forum стане Book Forum Card – спеціальна картка на п’ять днів фестивалю. Ціна 500 грн.
  Що входить у цю вартість?

  1. Вхід на всі заходи 25 Book Forum та 13 Літературного фестивалю протягом 19-23 вересня.
  2. Вхід на заходи закритого типу (наприклад, вечірка з Бегбеде).
  3. Вхід на акцію «Ніч поезії та музики non-stop».
  4. Додаткові бонуси:
  • безкоштовний вхід до визначеного переліку музеїв у дні проведення 25 Book Forum (у додатку);
  • знижки в мережах партнерів;

   Передпродаж квитків до 10 вересня.
 2. Одноденний квиток

Ціна – 50 грн.

Квиток на один день може бути використаний в обраний вами день з 20 по 23 вересня. Квиток на вході підлягає обміну на контрольний браслет, з яким ви зможете відвідувати книжковий ярмарок та всі заходи 13 Літературного фестивалю, крім платних, впродовж одного дня.

Власники одноденного квитка зможуть вийти з території та увійти на територію фестивалю НЕОБМЕЖЕНУ кількість разів протягом одного дня проведення фестивалю в робочі години.

2. Квиток на чотири дні

Ціна – 100 грн.

Квиток на чотири дні на вході підлягає обміну на контрольний браслет, з яким ви зможете відвідувати книжковий ярмарок та всі заходи 13 Літературного фестивалю, крім платних, протягом 20-23 вересня.

Власники квитка на чотири дні зможуть вийти з території та увійти на територію фестивалю НЕОБМЕЖЕНУ кількість разів протягом чотирьох днів проведення фестивалю в робочі години.

3. Одноденний витки для студентів (при наявності діючого студентського квитка)

Ціна одноденного квитка – 30 грн.

Квиток на один день може бути використаний в обраний вами день з 20 по 23 вересня. Квиток на вході підлягає обміну на контрольний браслет, з яким ви зможете відвідувати книжковий ярмарок та всі заходи 13 Літературного фестивалю, крім платних, впродовж одного дня.

Власники одноденного квитка зможуть вийти з території та увійти на територію фестивалю НЕОБМЕЖЕНУ кількість разів протягом одного дня проведення фестивалю в робочі години.

4. Квиток на «Ніч поезії та музики non-stop»

Ціна –  250 грн.

Квиток на акцію «Ніч поезії та музики non-stop» в рамках 13 Літературного фестивалю, яка відбудеться 22-23 вересня з 21:00 до 06:00 на території !FESTrepublic, вулиця Старознесенська, 24-26.

Безкоштовний вхід

Право безкоштовного входу матимуть:

 1. Працівники закладів освіти (дошкільних навчальних закладів, закладів загальної середньої, позашкільної освіти, професійно-технічної освіти, працівники вищих навчальних закладів) (необхідно попередньо зареєструватись на сайті bookforum.ua, реєстрація буде відкрита з 06 серпня до 27 серпня 2018р.);
 2. Працівники структурного підрозділу Управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР, працівники структурного підрозділу Департаменту освіти та науки ЛОДА (необхідно попередньо зареєструватись на сайті bookforum.ua, реєстрація буде відкрита з 06 серпня до 27 серпня 2018р.);
 3. Працівники бібліотек, музеїв, театрів (необхідно попередньо зареєструватись на сайті bookforum.ua, реєстрація відкрита з 06 серпня до 27 серпня 2018р.);
 4. Працівники громадських організацій у сфері освіти і культури (необхідно попередньо зареєструватись на сайті bookforum.ua, реєстрація  відкрита з 06 серпня до 27 серпня 2018р.);
 5. Діти до 16 років (на підставі свідоцтва про народження або паспорта);
 6. Особи з інвалідністю I-II груп (на підставі спеціального посвідчення);
 7. Військовослужбовці строкової служби (на підставі спеціального посвідчення);
 8. Учасники АТО (на підставі спеціального посвідчення);
 9. Пенсіонери (на підставі пенсійного посвідчення);
 10. Особи, пов’язані із книговиданням та книгорозповсюдженням: автори, перекладачі, ілюстратори, книгознавці (необхідно  попередньо зареєструватись на сайті bookforum.ua, реєстрація відкрита з 06 серпня до 27 серпня 2018р.).

УВАГА!

НІКОЛИ! Не виставляйте фото свого квитка, де чітко видно штрих-код, який можуть скопіювати шахраї та використати його до того, як це зробите ви. Фестиваль за такі випадки відповідальності не несе.

НІКОЛИ! Не купуйте квитки з рук. Офіційні ресурси, де ви можете придбати квитки на 25 Book Forum – вказані на сайті. У фестивалю немає жодних інших представників, які мають дозвіл на торгівлю квитками чи абонементами, тож якщо ви придбали квитки з рук, ми не можемо гарантувати, що це не підробка і що буде дійсним штрих-код на ньому.


×