• 11 Вересень, 2018

Учасники 25 Book Forum про свободу

За одним з визначень, свобода — це відсутність перешкод для поведінки, якої бажає особа. Тому питання свободи особистості, компанії, країни — це ті речі, які визначаються і декларуються самостійно кожним суб’єктом, який прагне до свободи. Учасники 25 BookForum визначили, що для кожного з них означає свобода.

Кузик Ростислав – поет, культурний менеджер. Співзасновник та учасник поетично-візуального проекту «Стихійні» та літературного роз’єднання «грАнь». Переможець Всеукраїнського поетичного конкурсу «Гайвороння» (2016), фіналіст Гранд-Гайвороння (Форум Видавців, 2016), фіналіст Молодої Республіки Поетів від Форуму Видавців (2016), лауреат конкурсу відеопоезії «Монокль» (2018, фестиваль «Ї»), учасник літературних та мистецьких фестивалів: Форум Видавців, Книжковий Арсенал, Фестиваль «Ї», «Файне Місто», тощо.


Вадим Карпяк – ведучий телепрограми «Свобода Слова» на ICTV.


Анна Яблучна – здобула редакторський фах (КНУ ім. Тараса Шевченка), нині – аспірантка КНУ. Працювала копірайтером у компанії «CopyCat Copywritting Agency», дизайнером глянцевого видання про архітектуру, будівництво та дизайн «Мир Проектов». Нині – проект-менеджер ВЦ «Академія». Учасник та організатор літтусівок у Києві.


Остап Сливинський – поет, перекладач, літературознавець. Автор поетичних збірок «Жертвоприношення великої риби» (1998), «Полуднева лінія» (2004), «М’яч у пітьмі» (2008), «Адам» (2012),  «Зимовий король» (2018).
Вірші, есе та огляди загалом перекладені 16-ма мовами.

Перекладає художню і наукову літературу. Лауреат Літературної премії «Привітання життя» ім. Б.І. Антонича (1997), Премії Посольства Республіки Польща в Україні (2007), Премії Губерта Бурди (2009) тощо. Двічі фіналіст Літературної премії ім.Джозефа Конрада (2013, 2015).

 

×