Учасники

«Видавництво Жупанського» (номінації: Історія, Non-fiction, Перекладена художня література)

«Перун» (номінації: Довідкова література, Перекладена художня література, Non-fiction)

«Право» (номінація: Non-fiction)

«Видавництво “Артос” Фундації “Андрей”» (номінація: Суспільні та гуманітарні науки)

«АВІАЗ» (номінації: Non-fiction, Довідкова література)

«Освіта» (номінація: Навчальна література)

«Видавництво Анетти Антоненко» (номінація: Перекладена художня література)

«Колесо життя» (номінація: Non-fiction)

«Наш Формат» (номінації: Non-fiction, Перекладена художня література, Історія, Бізнес-література)

«Vivat» (номінації: Перекладена художня література, Бізнес-література, Історія, Сучасна українська література, Дитяча література, Візуальна книга)

«Симфонія форте» (номінація: Історія)

«Видавнича група КМ-Букс» (номінація: Сучасна українська література)

«Час майстрів» (номінація: Дитяча література)

«Апріорі» (номінації: Non-fiction, Візуальна книга, Сучасна українська література, Класична українська література, Перекладена художня література, Історія, Суспільні та гуманітарні науки, Дитяча література, Довідкова література)

«Карпати» (номінації: Візуальна книга, Історія)

«Видавництво 21» (номінації: Сучасна українська література, Перекладена художня література)

«Чорні вівці» (номінація: Дитяча література)

«Видавництво ЛНУ імені Івана Франка» (номінації: Класична українська література, Перекладена художня література, Суспільні та гуманітарні науки, Професійна література, Навчальна література, Історія)

«ArtHUSS» (номінація: Історія)

«Кліо» (номінації: Перекладена художня література, Історія)

«Каламар» (номінації: Non-fiction, Дитяча література)

«Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України» (номінація: Історія)

«CO-OP Media» (номінації: Візуальна книга, Non-fiction, Дитяча література, Сучасна українська література)

«Пегас» (номінація: Дитяча література)

«Смолоскип» (номінації: Історія, Сучасна українська література, Класична українська література, Non-fiction, Довідкова література, Суспільні та гуманітарні науки,  Візуальна книга)

«Манускрипт-Львів» (номінації: Візуальна книга, Non-fiction, Історія)

«Воздвиженка Артс Хауз» (номінація: Візуальна книга)

«Ярославів Вал» (номінація: Сучасна українська література)

«Новий Акрополь» (номінація: Суспільні та гуманітарні науки)

«Фоліо» (номінації: Місто, Non-fiction, Історія)

«Клуб Сімейного Дозвілля» (номінації: Сучасна українська література, Перекладена художня література, Історія, Non-fiction, Місто, Візуальна книга, Навчальна література, Довідкова література)

«Видавництво Стефана Недериці “Класика”» (номінації: Дитяча література, Перекладена художня література)

«Брайт Букс» (номінація: Перекладена художня література)

«Арій» (номінація: Здоровий спосіб життя)

«Талант» (номінація: Дитяча література)

«Рідна мова» (номінації: Перекладена художня література, Підліткова література, Візуальна книга, Дитяча література, Історія)

«Махаон-Україна» (номінація: Здоровий спосіб життя)

«Комора» (номінація: Класична українська література)

«Просвіта» (номінації: Сучасна українська література)

«День. Українська прес-група» (номінація: Історія)

«Кальварія» (номінації: Бізнес-література, Сучасна українська література, Non-fiction, Перекладена художня література, Візуальна книга, Здоровий спосіб життя)

«Фонтан казок» (номінації: Дитяча література, Підліткова література)

«Легенда» (номінація: Сучасна українська література)

«АССА» (номінації: Перекладена художня література, Місто)

«Богуславкнига» (номінація: Суспільні та гуманітарні науки, Здоровий спосіб життя)

«Читаріум» (номінація: Дитяча література)

«Міссіонер» (номінації: Суспільні та гуманітарні науки, Навчальна література, Підліткова література)

«Підручники і посібники» (номінація: Перекладена художня література)

«Майстер книг» (номінації: Перекладена художня література, Візуальна книга, Історія)

«Саміт-книга» (номінації: Суспільні та гуманітарні науки, Сучасна українська література, Дитяча література, Історія)

«Астролябія» (номінації: Дитяча література, Non-fiction, Перекладена художня література, Історія, Професійна література)

«Арт Економі» (номінації: Підліткова література, Дитяча література, Сучасна українська література)

«BookChef» (номінації: Дитяча література, Перекладена література)

«Свічадо» (номінації: Non-fiction, Історія)

Навчальна книга – Богдан (номінації: Non-fiction, Перекладена художня література, Дитяча література, Історія)

«Фабула» (номінація: Перекладена художня література)

«Ранок» (номінації: Дитяча література, Підліткова література)

«Бурда-Україна» (номінація: Здоровий спосіб життя)

«Зелений пес» (номінація: Дитяча література)

«Веселка» (номінації: Перекладена художня література, Суспільні та гуманітарні науки)

«Оберіг часу» (номінація: Візуальна книга)

«Український культурний фронт» (номінація: Non-fiction)

«Човен» (номінація: Non-fiction)

«Маміно» (номінація: Дитяча література)

«Видавництво Terra Incognita» (номінації: Non-fiction, Перекладена художня література, Візуальна книга, Класична українська література)

«БаК» (номінації: Професійна література, Сучасна українська література)

«Брустури» (номінації: Non-fiction, Класична українська література)

«DISCURSUS» (номінації: Бізнес-література, Non-fiction, Сучасна українська література, Навчальна література)

«Леополь» (номінація: Візуальна книга)

«Літопис» (номінації: Non-fiction, Сучасна українська література)

«Центр Європи» (номінації: Довідкова література, Суспільні та гуманітарні науки, Історія)

«Видавництво Старого Лева» (номінації: Сучасна українська література, Перекладена художня література, Дитяча література,  Підліткова література, Бізнес-література, Місто, Історія, Навчальна література, Суспільні та гуманітарні науки, Візуальна книга, Non-fiction)

«Родовід» (номінація: Візуальна книга)

«Видавничий дім Києво-Могилянськогї академії» (номінації: Візуальна книга, Довідкова література)

«Видавництво УКУ» (номінації: Історія, Non-fiction, Візуальна книга, Професійна література, Перекладена художня література)

«Букрек» (номінації: Сучасна українська література, Дитяча література)

«ПЕТ» (номінація: Дитяча література)

«Грамота» (номінація: Навчальна література)

«Світло й тінь» (номінація: Візуальна книга)

«Журфонд» (номінація: Суспільні та гуманітарні науки)

«Meridian Czernowitz» (номінація: Сучасна українська література)

«Дух і літера» (номінації: Сучасна українська література, Non-fiction, Суспільні та гуманітарні науки, Історія, Місто, Професійна література, Навчальна література)

«Дике поле» (номінації: Сучасна українська література, Візуальна книга)

«Laurus» (номінації: Історія, Сучасна українська література, Non-fiction, Бізнес-література, Візуальна книга)

«Піраміда» (номінації: Історія, Сучасна українська література, Підліткова література)

«Артбукс» (номінація: Візуальна книга, Підліткова література)

Національний центр Олександра Довженка (номінація: Суспільні та гуманітарні науки)

«А-ба-ба-га-ла-ма-га» (номінації: Перекладена художня література, Дитяча література, Підліткова література, Класична література, Сучасна українська література)

«ДІПА» (номінація: Історія)

«Ін-Юре» (номінації: Професійна література, Візуальна книга, Класична українська література)

«Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”» (номінації: Історія, Суспільні та гуманітарні науки, Професійна література, Візуальна книга, Історія, Професійна література, Навчальна література, Бізнес-література, Класична українська література, Non-fiction).

×