• 26 Вересень, 2017

Україна сильна не колись, вона сильна тепер

«На столі лежать три різні книги: дві ідентичні за назвою, проте написані різними мовами і різні за змістом…» – такими словами почалась презентація книги Володимира Горбуліна «Хроніки передбачень. 2006-2017» у межах Форуму видавців.

16 вересня у приміщенні конференц-залу Палацу Мистецтв свою нову книгу презентував Володимир Горбулін, відомий український політик, вчений, державний діяч. Нова книга справила неабияке враження на аудиторію, адже порушувала актуальні проблеми сьогодення: гібридну війну та російську агресію.

«Війна чи не війна? Це питання особливо актуальне в українському контексті. І ці сотні сторінок не залишають сумніву. Так, війна, справжня, неоголошена, але ретельно підготована, в якій чітко визначений противник і його намір знищити нашу державність і відібрати нашу свободу, – заявивив п. Володимир і додав, – Окрім тривожних і надто реалістичних передбачень я дозволяю собі бути трохи романтиком».

У залі було людно, а на саму презентацію завітали представники влади міста Львова, колеги автора, його найближчі друзі та помічники та ще багато небайдужих громадян.

Олег Синютка: «Володимир Павлович Горбулін – людина, яка перебуваючи у Радянській делегації першою підняла табличку з написом Україна». Голова Львівської ОДА висловив свою повагу до автора і неабияке захоплення його чітко визначеною громадянською позицією.

Загалом презентована книга є сукупністю новел, на збирання і творення яких Володимир Горбулін витратив одинадцять років. «Хроніки передбачень 2006-2017» – книга, яка несе велику культурну цінність для України, адже описує її незалежність, а також обережно привідкриває завісу майбутнього. Кожна новела, вміщена у книзі, просякнута гострим розумом, беззаперечною логікою та майстерністю викладу думок, що і спричиняє зацікавлення виданням.

Варто зауважити, що поруч з книгою Володимира Горбуліна була презентована монографія за редакцією В. Горбуліна «Світова гібридна війна: український фронт». Ця монографія є особливою, оскільки видана двома мовами: українською та англійською.

Сподіваємось, що нас почують і за межами нашої держави, а ситуація в Україні вже зовсім скоро зміниться на краще.

Юлія Галапач

×