• 04 Червень, 2017

Видавництва-дебютанти Дитячого Форуму 2017

У ярмарковій частині Дитячого Форуму цьогоріч було представлено близько 40 видавництв з усієї України, серед них 10 – брали участь у заході вперше. За географією традиційно найширше були представлені Київ, Харків, Львів, а також було нове видавництво із Чернівців.

Знайомтесь з деб´ютантами цьогорічного Форуму:

  • «Генеза» (Київ)
Видавництво працює на ринку навчального книговидання з 1992 року і є лідером з видання навчально-методичної літератури. За роки своєї діяльності видавництво «Генеза», було нагороджено чисельною кількістю винагород і двічі отримувало звання «Лідер галузі». У асортименті більше 300 найменувань підручників, навчальних посібників, робочих зошитів, хрестоматій, збірників тестів, книжок для вчителя, довідників, словників тощо.
  • «ArtBooks» (Київ)

Видавництво книжок для дітей від 0 і старших. Спеціалізується на виданні вімбельбухів (з нім. Wimmelbilderbuch — «мерехтлива книжка» — розвивальна книжка-розглядалка для дітей з яскравими, деталізованими, максимально насиченими візуальною інформацією і мінімумом тексту. Основне призначення такої книжки — ознайомлення з навколишнім світом, розвиток мовлення та уяви). Першими видали український вімбельбух. У репертуарі видавництва широка лінійка вімбельбухів, розрахований на різну аудитирію. Найбільше на Форумі користувався популярністю вімбельбух детективний «Викрадення Мона Лізи», де розповідається історія про викрадення і подорожі містами Європи цієї картини. Як жартують видавці, це перша гарна книжка для безвізу). Зацікавлення ДФ викликав також «Великий переліт» – це книжка з чарівним скельцем, яке дозволяє відшуковувати різні таємниці приховані на її сторінках.  Традиційно бестселерами видавництва є «Зоопарк», «Автовімбельбух». Ще одна новинка видана спеціально до Форуму – перша розмальовка про Львів.

  • «Читаріум» (м. Харків)

Видавництво розпочинало свою діяльність із видання світових бестселерів українською мовою, а зараз у роботі твори українських авторів, які будуть презентовані уже на осінньому Форумі Видавців у Львові. Видавництво на ринку менше трьох років, усі книги видавництва презентовані у Львові вперше.

  •  NeboBooklabPublishing (Київ)

Спеціалізація – книги про мистецтво для дітей і мистецьких книжках. Видавці важливу увагу приділяють мистецькому оформленню книг, вони усі є своєрідними арт-буками. Одна з книг «Розшукується Зіна» потрапила у шот-лист із 15 книжок конкурсу «Книжковий дизайн 2017». У репертуарі видавництва унікальна серія «Книга про картину», видана спільно з українськими музеями. На Дитячому Форумі найбільшою популярністю користувались «Неокарлеоне» та «Фріда».

  • «Картографія» (Київ)

Найбільше видавництво, що спеціалізується з видання атласів і карт, у тому числі для середньої школи. Найбільшою популярністю на Форумі користувалися карти настінні для дітей – це «Карта України», «Моя перша карта світу», а також серія «Мій перший атлас світу» з наліпками.

  •  UPROFI|PrifiPlan (Харків)

Слоган видавництва – «Живи, мрій, розвивайся». Уся продукція UPROFI позитивна і скерована на розвиток мрій та допомогу у досягенні амбітних цілей дітей. Це і «Сімейна карта розвитку», що допомагає батькам більше часу проводити з дітьми, карти мрій у тубусах, «позитив буки» з куточками для творчості і відгукам про “радості дня”… Загалом, як вважають самі видавці, лише від зовнішнього вигляду і дизайну їхніх виробів піднімається настрій.

  •  «English Student» (Львів)

Видавництво існує більше року, його спеціалізація – випуск двохсторонніх флеш-карток для вивчення іноземних мов. У комплекті є англійська і польська мова, а також картки для вивчення англійської мови для дітей. Також розроблена система, яка дозволяє швидко вивчати мову – один рівень (понад півтори тисячі слів) можна опанувати за 2-3 місяці, якщо дотримуватись інструкцій, що вказані на картці. Найбільшою популірністю на Форумі користувалась англійська мова, рівень А2.

  • «ІDEA ME» (Київ)

Це український старт-ап, який існує 4 роки і випускає унікальні мотиваційні постери. Найпопулярніша новинка – це мапа Польщі, дуже популярний постер українською мовою «100 справ». Форум для молодих видавців – це нагода побачити життя людей з іншого боку. Кияни також відзначають патріотичне зацікавлення львівської аудиторії і пієтетне ставленя до національного продукту.

  • «Paper shop» (Київ)

Магазин ексклюзивних паперових подарунків. Найцікавішим на Форумі вважають свій  записник зі Львовом з чохлом в комплекті.

  • «Чорні вівці» (Чернівці)

Дитячі перекладні видання. «Історія про кротика, який хотів дізнатися хто наклав йому на голову» і новинка – книга Ірени Карпи з ілюстраціями Наталки Гайди «День усіх білок», презентація якої відбулась на Дитячому Форумі стали ТОПами продаж.

Дякуємо усім видавцям у чекаємо на Дитячий Форум наступного року!

×