• 14 Травень, 2018

«Ясь та його машинки». На Дитячому Форумі читали та малювали разом з Катериною Міхаліциною та Тетяною Цюпкою

Кожен хлопчик мріє мати свій автопарк і поповнити його сьогодні могли у чарівному світі Буквортсі. 12 травня на Дитячому Форумі відбулась зустріч з авторкою книги «Ясь та його машинки» Катериною Міхаліциною та її ілюстраторкою Тетяною Цюпко. Дотепна і життєрадісна історія про хлопчика на ім’я Ясь, якай має великий автопарк і радо розповідає про нього дітлахам на сторінках книги. У нього є від маленьких машинок до великих маршруток та підйомників.

Книга легко дається дітям, які роблять тільки перші спроби читати, адже написано доступно та просто. А допомагає у цьому маленькі малюнки, які розташовані поміж слів, що ілюструють той чи інший предмет.

«А чи живуть у вашій хаті машинки?» – запитала дітей Катерина Міхаліцина: « Сьогодні буде у вас на одну більше». Спочатку дітям та їхнім батькам презентували книгу і дали можливість детальніше роздивитись. Різнокольорова обкладинка відразу привернула увагу дітей.

Після короткого огляду їм запропонували створити свою супермашину, намалювавши її. Роздали відвідувачам аркуші, на яких були зображені різні елементи, аби почати творити було легше. Олівці, папір, ножиці і клей, усе надали організатори юним творцям, аби кожен зміг створити свій малюнок. На завершення дітям дали наклейки очей і крил, щоб вони змогли оживити свої машинки.


Організатори радо допомагали дітям та малювали разом з ними. Захоплені, вони ще довго роздивлялись малюнки один одного.

Якимчук Іванна, Костик Галина, прес-центр Дитячого форуму 2018

×