• 10 Грудень, 2018

#Залишялинкувлісі: альтернативні варіанти святкового дерева

Свято наближається! Свято наближається! Вже зовсім скоро вулиці міст заповняться зеленими ялинками, які продають до свята. 

Щороку перед святами вирубують тисячі ялинок, частину з них ще й продають незаконно. А ті ялинки, що не встигли розкупити зазвичай просто викидають на сміття.

Ми пропонуємо вам долучитися до акції #Залишялинкувлісі і цього року поставити в будинку чи в офісі альтернативну ялинку з книжок, паперу або дерев’яних гілок. Як вони можуть виглядати? Дивіться у нашій підбірці.

Ялинка  з книжок

Така ялинка стане справжньою радістю для книгоманів. 

 

Якщо ви не знаєте, як самостійно зробити таку книжкову ялинку, то ловіть відео-підказку:

 

А ще можна зробити альтернативну ялинку прямо з новорічної гірлянди, закріпивши її на стіні за допомогою скотчу або інших матеріалів. При створенні такої ялинки не забудьте про правила пожежної безпеки.


Можна зробити новорічну красуню прямо на стіні з фетру або паперу.
Якщо у вас є діти – це стане чудовою забавкою для них.

 

В офісі можна зробити ялинку з стікерів, а на кожному зі стікерів написати побажання для колег або компанії на наступний рік. 


Можна намалювати ялинку прямо на стіні 

Можна зробити свою ялинку з дерева, а прикрасити вже як забажає фантазія. До речі, така ялинка може стояти у вас вдома дуже довго, ще й не займає багато місця. 

Як варіант, можна зробити ялинку з того, що знайдете на кухні: чашки, тарілки, виделки чи ложки. 

Ялинка з подушок для тих, хто обожнює поспати.

Ялинка для дорослих може виглядати так. Головне, аби вдома не було котів чи маленьких дітей.

Це лише маленька частина альтернативних варіантів ялинок, а головне при створенні цих красунь вдома – лише фантазія і бажання зберегти ліси цілими.

×