• 24 Липень, 2018

#ЗростайзФорумом | Видавничий дім «АртЕк»

Найкраще місце для придбання казок – 25 Book Forum. Видавничий дім«АртЕк»  підготував для найменшеньких читачів чарівні історії, авторські та українські народні казки.

Три чарівні пензлики | Єлизавета Гуменко

 

Що може статися, коли тобі подарують пензлики? – Ти почнеш малювати. А якщо виявиться, що пензлики – чарівні? Ось тут і починаються пригоди. В книжці розповідається, як чарівні пензлики допомогли хлопцю вивчити абетку та розповіли декілька правил вживання літери И та м`якого знака. Казочка не тільки цікава, а ще й дуже корисна для дошкільнят та діток, які тільки починають читати.

 

 

 

 

 


Пухнасті історії | Оксана та Ольга Вольвач

 

У цьому суєтному світі на дітей чекає багато випробувань. Що ж дає їм добру силу? Звичайно, любов: до природи, до сім’ї, до місця, де народився, до себе. Уміння бути чуйним, поважати старших, працювати над собою, прощати, зберігати і передавати знання від покоління до покоління – цінний скарб, завдяки якому ми, єноти, живемо багато років у цьому лісі.

Скарбничка знань поповнюється все життя, а мудрість знаходиться в кожному з нас. Відчути ліс, закривши очі, дивуватися йому щоразу, як вперше, може лише найбільш чуттєвий! Ви бували в лісі? Насолоджувалися запахом зеленої молодої хвої? А бачили вночі сову, яка летить над озером? Відчуйте цей світ глибоко, всім серцем! Потрудіться душею і навчіть цьому своїх дітей!

 

 


Цікаво… Ангели існують? | Сергій Кіянченко

 

Пропонуємо любим читачам, разом з нами пошукати відповідь на питання: «Чи Ангели насправді існують? Чи вони є?».

Не кожного вечора доводиться спілкуватися з ангелом, хіба що настане черга знову огледіти нашу Землю, яка знаходиться у підпорядкованій йому частині неба і є яскравою зіркою на темному небесному полотні. То що ж він нам розповість?

Видання в 3-х книжках.

 

 

 


Мастер ключів | Сергій Кіянченко

 

 

Продовження казкових історій від ангела.

Дітки, які читали попередні історії вже підросли. Підросла разом з ними й наша книжечка, та вона, як і раніше, така ж яскрава  і цікава.

 

 

 

 


На площі | Сергій Кіянченко

 

Казкові історії для малят про янголят.

В холодну, дощову погоду що може бути краще ніж вмостившись у зручному кріслі біля каміну, в якому весело палахкотить вогонь, попивати чай з молоком та слухати чудові історії від знайомого ангела? Цікаво…

 

 

 

 

 


Сірко | Українська народна казка

 

Ця казка про те, як за добро відплачують добром і приходять на допомогу там, де навіть не чекаєш. Про собаку Сірка, який віддано служив хазяїну, але той прогнав його через старість та немічність. Про вовка, який допоміг Сірку повернутися додому, за що був добре нагороджений.

Казочку про пригоди кмітливого песика та його друга вовчика люблять не тільки діти, а й дорослі.

 

 

 

 


Цап і Баран | Українська народна казка

 

У одних господарів жили цап та баран. Тварини були нерозлучними – куди бреде цап, туди йде й баран. Господарям набридло, що тварини нероби, лише город топчуть, та й вигнали їх із дому…

Неймовірні пригоди двох друзів обов`язково зацікавлять малюка.

 

 

 

 

 

 

×