fbpx
  • 11 Лютого, 2020

10 книг від арт-видавництва «Чорні вівці» для дітей 11-13 років

Дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» вирішило потішити учасників «Книгоманії 2020» і підготувало добірку книг, які можна читати на будь-якому етапі конкурсу. Тут ви знайдете фантастичні пригоди, історію про порятунок планети і далекі мандри.

«Зла зима. Оповідь про Кровних» Андерс Бйоркелід

Перша частина фантастичної тетралогії «Оповідь про Кровних». Насувається Зла зима, поширюючи холоднечу, яка проникає в серця і розум людей. Тепер невідомо, хто вже опинився в її полоні, а над ким Зимовий Король ще не владний і кому можна довіряти.

«Це всі ми» Євгенія Завалій

«Це всі ми» – повість про те, як звичайні підлітки можуть змінити своє місто на краще. Одного дня Андрій та його друзі знаходять на березі моря багато мертвої риби. Вони намагаються з’ясувати причини екологічної катастрофи і знайти шляхи її вирішення. Читачі дізнаються про дельфінів і забруднення морів, про волонтерів і сортування відходів, як збирати підписи під петиціями і формувати громадську думку. Це книга про любов до тварин і природи, справжню дружбу і прагнення змінювати світ.

«Читати заборонено! (Майже) таємний посібник» Ілона Айнвольт

Підліткова паніка: менструація, прищі, все діє на нерви! З усіма таке відбувається? А зі мною все нормально? Двоє підлітків, Пауль і Піа, у спільному щоденнику обговорюють такі питання прямо і не соромлячись. Ці двоє з надзвичайною цікавістю розбираються з важливими проблемами пубертатного віку, критично все аналізують і допитуються доти, доки не знайдуть відповідь. 

Весела і дуже відверта книжка про пубертат із фаховими коментарями й дотепними ілюстраціями. Все чесно, не занудно і дуже докладно ПРО ЦЕ.

«Хроніки Архео. Прокляття золотого дракона» Аґнєшка Стельмашик

В аукціонному домі «Крістіс» замасковані ніндзя сміливо викрадають колекцію японських картин. І це просто посеред самого аукціону! Весь Лондон гуде від підозр! Хто за цим стоїть? Можливо, японська мафія? Мері Джейн, Джим і Мартін Ґарднери мають з цього приводу власну теорію. Якби тільки Чарлі не плутався під ногами, вони точно розгадали б цю загадку. Але коли до перебігу подій включається Джек Фокс, стає справді небезпечно. А потім родина Ґарднерів просто зникає! Іх викрадено?! Бартек і Аня не можуть чекати ані секунди! Вони вирушають на допомогу друзям до… Японії!

«Прокляття золотого дракона» – четвертий том серії-бестселера «Хроніки Архео»! Японські легенди, мечі самураїв, жорстокі нінджя і безстрашні пірати. Неймовірна динаміка! Ані секунди спокою! Ставка гри найвища! На цей раз граз ведеться за… безсмертя!

«Хроніки Архео. Секрет великого магістра» Аґнєшка Стельмашик

«Секрет великого магістра» ‒ книга-квест, що занурює книголюбів у часи Середніх віків, наповнені небезпекою, загадками та випробуваннями. У супроводі сміливих і допитливих героїв читачам випаде нагода дізнатись історію відомого лицарського ордену, таємниці якого здивують і підлітків, і їхніх батьків.

Сучасному читачу припаде до смаку й оформлення внутрішнього вигляду книжки, яке нагадує екран комп’ютера з безліччю гіперпосилань. Основний текст із усіх сторін оточений інформативними додатками та ілюстраціями, аби краще зрозуміти розвиток сюжету та впритул наблизитись до загадкового скарбу Тевтонського ордену.

«Хроніки Архео. Скарб атлантів» Аґнєшка Стельмашик

Перед вами нова книга пригодницької серії «Хроніки Архео». Швидкий розвиток подій, легенди, які виявляються правдою, друзі, на яких завжди можна покластися, і багато гумору – це книга, на яку ви чекали.

Таємниця! Античні скарби! Сенсація!

Сонце, золотий пісок і смарагдове море… Канікули в Греції просто прекрасні! Зараз-зараз, але звідки тут стародавня гема? Хто цей професор Флемінґ? І чому Мойра Родіті наступає героям на п’яти? Брат і сестра Островські знову вирушають на пошуки скарбів. Звісно, їх супроводжуватимуть Ґарднери і пані Офелія. Також з’явиться хтось несподіваний, хтось, хто зможе перекласти слова Спіроса Дімітроса, чим зрушить лавину подій: «…пам’ятає давню історію, яку переповідали від покоління до покоління. Він каже, що тисячу років тому мешканці Санторині сховали на Криті якийсь скарб. Можливо, це була… статуя Посейдона з храму в Атлантиді…»

«Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті» Аґнєшка Стельмашик

Усе почалося з незвичайної статті в газеті про те, що в Єгипті було відкрито нове поховання. Діти відомих польських археологів Бартек і Аня разом зі своїми англійськими друзями Мері Джейн, Джимом і Мартіном, які також цікавляться археологією, вирушають до Єгипту. І там на них чекають карколомні пригоди на переповнених вуличках Каїра та у безкраїх пісках пустелі, що стають свідками шаленого змагання шукачів скарбів.

«Таємниця коштовності Нефертіті» – це не лише захопливі пригоди п’ятьох друзів. Це відкриття таємниць, легенд і забутих історій, заглядання у запилені книги, таємні кімнати і нікому не відомі гробниці…

«Ще одна цегла в стіні» Андрій Тужиков

Троє підлітків входять до нового періоду життя, де панують правила й закони, створені не надто розумними та зовсім не креативними дорослими. Це історія не про те, як вони побороли цю систему. Це розповідь про те, як вони шукали серед прямокутних, наче цеглини, голів однолітків, відшліфованих телебаченням та школою, самих себе, свої перші кохання та приховані таланти.

«Коротка історія технологій, або Як зрозуміти свій ґаджет» Андрій Тужиков

Для більшості людей те, що відбувається під корпусом смарт- фона – справжнісінька «магія». Завдяки цій книзі ви зро- зумієте, як працює ця «магія».

Штучний інтелект, нейроінтерфейс, біткоїни, «розумний» будинок, Інтернет речей – історія цих ідей розпочалася дуже давно, коли людство вирішило спростити собі життя і навчи- тися швидше рахувати та зберігати багато інформації. У цій книзі ми пройдемо цей шлях знову – від азбуки Морзе та радіохвиль до сучасного смартфона у вашій кишені, який має достатньо потужності, щоб спокійно керувати кількома космічними місіями.

«Легенди Австрії», Крістоф Родлер

У книзі зібрані легенди із федеральних земель та регіонів Австрії: Бурґенланду, Нижньої Австрії, Верхньої Австрії, Зальцбурґа, Штирії, Каринтії, Тіролю, Форарльберґу та Відня. Тут йдеться про чудовиськ, які жили у колодязях, про білих оленів, про королеву змій, про драконів і те, як на них полювали та знищували, про порив вітру, який відіграв важливу роль в історії та призвів до заснування міста Клостернойбурґа на Дунаї.

Частина австрійських легенд виникла у самій Австрії, а решта є мандрівними переказами.

×