fbpx
  • 02 Квітня, 2018

Термінові новини: королівство Буквордс шукає володарів!

Термінові новини! Термінові новини!
Чарівні сови принесли листа з важливими новинами!

І от що у ньому було:

Одного весняного дня у нашому королівстві сталася непередбачувана ситуація, ми потребуємо вашої допомоги…

Далеко-далеко, за краєм світу, а може, зовсім близько, відразу за твоєю книжковою шафою, сховалось від пересічного ока Королівство «Буквордс». Тисячоліттями воно манить до себе юних книжкових дослідників.

Щоб потрапити до «Буквордсу», необхідно відкрити третю…. ні! четверту книжку на другій полиці зверху  на дванадцятій сторінці, прочитати 5 рядок знизу… саме так відривається магічний портал до Королівства. І ось одного весняного ранку у королівстві Буквордс сталася нечувана подія! Разом з чарівними ключами загубилися власники королівства – справжні чарівники та чарівниці.

Тому ми оголошуємо терміновий розшук: для порятунку потрібен саме ти – кмітливий, допитливий, уважний, начитаний, талановитий, розумний!
Королівство це не просте, а з чарівними, заплутаними землями. І ніхто не знає, що чекає на тебе в наступних землях: казкові герої, привиди, монстри, принцеси, дракони чи, може, прибульці!

Прояви кмітливість та наполегливість, перебори власні страхи, виконай завдання дивних істот, що мешкають в Буквордсі та збери всі 8 ключів!

Якщо маєш 3 ключі будь-якої із земель – станеш Почесним Гостем Буквордсу.
Якщо отримав 6 ключів будь-якої із земель – станеш Почесним Другом Буквордсу.
А для того, аби стати Володарем Королівства, потрібно здобути 8 ключів від всіх його земель.  

На тебе чекає 8 земель Королівства «Буквордс»: «Печера Жахайликів», «Камелот», «Задзеркалля», «Галактична імперія», «Зачарований ліс», «Ігросфера», «Галявина Єдинорогів» та «Долина Драконів». Деталі про чарівне землі обіцяємо надіслати разом з совами наступним листом! 

Квитки у продажі з 10 квітня на сайті: bookforum.ua

Вхід безкоштовний для:
дітей з багатодітних родин, дітей з малозабезпечених родин, осіб з інвалідністю, дітей переселенців, дітей учасників АТО, учасників бойових дій і героїв Майдану, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей-сиріт та напівсиріт, пенсіонерів (за віком).


Участь у всіх заходах та майстер-класах на Дитячому Форумі – безкоштовна.

Стежити за новинами можна: у фейсбуці  Дитячий форум 2018, на сайті bookforum.ua

×