• 04 Вересень, 2019

7 подій для видавництв

18 вересня на території Книжкового ярмарку у Львівському палаці мистецтв відбудеться низка спеціалізованих подій для видавничого бізнесу. Як створити статтю про видавництво для Вікіпедії, чого чекати від державної політики у книжковій галузі, де шукати авторів і гроші — ці та інші практичні теми розкриватиме Професійний день для видавців. 

Про Вікіпедію

Першою подією 18 вересня у межах Професійного дня стане дискусія «Про Вікіпедію видавцям та авторам: як туди (не) потрапити». Відвідувачі дізнаються більше про принципи роботи глобальної енциклопедії. Учасники розкажуть про вимоги до статей у Вікіпедії, як і хто їх створює, коли можна створити статтю про видавництво, літературний твір чи автора — і що для цього потрібно. Початок об 11:00.

Подія в програмі. 

Про цифровий друк

Поліграфічне підприємство Unisoft презентує новий напрям для видавництв і розповість про перспективи і переваги цифрового друку. Старт о 12:00.

Подія в програмі. 

Про державну політику в галузі

Про стан книжкової сфери у контексті державної політики у найближчій перспективі видавці дізнаються від директорки Українського інституту книги, президентки ГО «Форум видавців» Олександри Коваль. Початок презентації о 12:30. 

Подія у програмі. 

Про Український інститут книги

Державна установа, покликана підтримувати всіх учасників книжкового ринку та популяризувати читання й вітчизняну літературу в Україні та світі — це Український інститут книги. Презентація програм і подій під егідою інституції в Україні і за кордоном відбудеться на 26 BookForum. Директорка установи Олександра Коваль розповість про реалізацію державної політики у книжковій сфері та презентує Український інститут книги. Початок о 13:30.  

Подія в програмі. 

Про авторські права в інтернеті

Як стягнути компенсацію за порушення авторських прав на твори в інтернеті? На 26 BookForum розповість патентознавець і консультант у царині авторського права Володимир Коноваленко. Лекція стартує о 13:30. 

Подія в програмі. 

Про дистрибуцію і логістику

Що відбувається за лаштунками літератури? Як організувати книгорозповсюдження у несприятливому середовищі? Які процеси можна забезпечити через аутсорсинг? Про пошук оптимальних рішень у процесі книгообігу, зокрема дистрибуцію та логістику для незалежних видавців дискутуватимуть дослідник проблематики книжкового ринку Дмитро Вахнін, культурна менеджерка Ірина Голуб та видавець Олексій Жупанський. Початок о 15:45.

Подія у програмі. 

Про гроші

Завершуватиме Професійний день для видавців воркшоп з пошуку авторів і грошей. Speed Date з грантодавцем стартує о 16:30. 

Подія у програмі. 

×