• 09 Травень, 2019

8 екологічних подій, які не варто пропустити на Дитячому форум-Фестивалі «Книгоманія»

Основна місія цьогорічного заходу – здобути суперсили, стати Супергероєм та врятувати Планету «Книгоманія» від екологічної катастрофи!

ЕКОЛОГ: ПРОФЕСІЯ ТА СТИЛЬ ЖИТТЯ

Що це за професія – еколог? Як проводити інспектування? Якими приладами та засобами вимірювання користується еколог?

Про все це розповімо, покажемо та навчимо. А ще ми полетимо в космос на власному кораблі та освоїмо нову планету. Зіграємо в гру на екологічну логіку та знайдемо баланс між «хочу» та «маю».

Усе це та багато іншого юні відвідувачі зможуть спробувати разом з ГО «Екологічний клуб «ПОЛе» та Інститутом сталого розвитку ім. В. Чорновола!

ПЕРЕГЛЯД КІНОФІЛЬМУ «ЗАВТРА»

Знімальна група вирушає в 10 країн світу (Франція, Данія, Фінляндія, Бельгія, Індія, Великобританія, США, Швейцарія, Швеція, Ісландія), розмірковуючи про можливу загибель людства до 2100 року.

Експедиція зустрічається з фахівцями, які працюють в сфері сільського господарства, енергетики, економіки, демократії, освіти. Зібравши воєдино різноманітні і впроваджені проекти, кінематографісти отримали можливість уявити, яким може бути суспільство майбутнього.

РЯТІВНИКИ ПРИРОДИ (ВИГОТОВЛЕННЯ НАЛІПОК)

Турбота про природу має прививатись дітям ще змалечку. Екологія і творчість завжди повинні йти пліч-о-пліч.

Через власноруч створені наклейки діти краще засвоять нові знання з екологічної грамотності. Малеча отримає технологію створення наліпок та зможе самостійно використовувати отримані навички вдома.

НОВЕ ЖИТТЯ ПЛАСТИКУ

Маєте зайві пластикові пляшки? Не спішіть їх викидати! Якщо додати трішки зусиль, фантазії та супергеройської магії, то звичайна пляшка може перетворитись на ексклюзивний елемент декору.

Під час майстер-класу діти будуть прикрашати обрізані пластикові пляшки різнокольоровими стрічками, пацьорками, мереживом. Укінці кожен зможе забрати власний виріб додому.

ТАРІЛКА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

«Тарілка здорового харчування» – це керівництво для здорового, збалансованого харчування, подане у формі простої та зрозумілої інфографіки.

Ця програма узгоджена та рекомендована до проведення Асоціацією дієтологів України та Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України. Це ексклюзивний проект, розроблений ініціативною групою фахівців, для дітей від 6 до 14 років. Програма складається з інтерактивної презентації та ігрового практикуму.

ЗООКУТОК І ВИСТАВКА КАКТУСІВ ТА СУКУЛЕНТІВ

На виставці буде представлено широке видове різноманіття представників декоративних, так і колекційних родів та видів кактусів.

ЗЕЛЕНА ВІКТОРИНА

«Зелена вікторина» – це інтерактивний майстер-клас, у ході якого діти матимуть змогу випробувати власні знання та здібності, що стосується раціонального поводження з відходами. Для початку потрібно буде певними предметами потрапити у відповідні контейнери розсортувавши відходи за типами переробки.

Опісля цього необхідно буде відповісти на декілька запитань, які стосуються поводження з відходами. Між учасниками заходу, що вірно виконають завдання та дадуть правильні відповіді відбудеться розіграш просвітницької літератури стосовно сортування відходів та способу життя, спрямованого на якомога менше утворення відходів.

Долучившися до «Зеленої вікторини» діти дізнаються, що потрібно робити, щоб довкілля не забруднювалося сміттям, як вірно розділяти відходи за типами вторинної сировини та як їх взагалі не створювати.

БЕРЕЖИ ПРИРОДУ ДЛЯ ЛЮДСЬКОГО РОДУ

Під час творчого майстер-класу діти зможуть виготовити оригінальний паперовий пакет з крафт-паперу.

×