• 19 Травень, 2019

Чарівна мандрівка до світу «Котів-вояків» на Дитячому Форумі – Фестивалі “Книгоманія”

Ні для кого не секрет, що кожна дитина любить добряче пофантазувати, чи не так? Малі мрійники просто обожнюють книги про магію, пригоди, чаклунство та подвиги головних героїв. Юні читачі із головою поринають у казковий світ, також перетворюючись у персонажів історії зі сторінок книг. Цьогоріч на Дитячому форумі – Фестивалі «Книгоманія» зібралося чимало таких розумників, за плечима яких вже не одна прочитана книжка. Не оминула така доля також й історії про «Котів Вояків». Ця серія пригодницьких романів-фентезі полонила не одне дитяче серденько. 

19 травня у літературному холі другого поверху Палацу мистецтв тільки й було, що розмов про котячі пророцтва, Порохолапа, полювання у лісових хащах, Громовий клан, Рудька та інших. Одразу стало зрозуміло – абикому тут точно не місце, малі читачі знають кожну дрібницю з улюбленої книжки. І кото-квіз, який підготувала для них Катерина Дудка – перекладачка серії – їм аж ніяк не страшний. Діти швидко давали точні відповіді на усі питання гри, навіть на найскладніші. Боротьба була запеклою – кожен хотів здобути бажану перемогу і довести усім, що саме він достойний звання «Найуважнішого читача серії». Усі гравці грали чесно, не піддаючись спокусі зазирнути до книжки, що лежала поруч. Адже не дарма, їхніми улюбленими літературними героями є мужні, чесні та відважні коти-вояки – є з кого брати приклад! Тож, до самого кінця кото-квізу було дуже важко передбачити остаточні результати – юні читачі йшли нога в ногу зі своїми суперниками. Тому у підсумку бали учасників відрізнялися мінімально: «Зграя» та «Політ над місяцем» розділили між собою почесне третє місце із сумою у 6 балів, «Неймовірна» – 7 балів, а от остання команда із дуже оригінальною назвою «Ашот» вирвалась уперед та здобула перемогу – на її рахунку у сумі вийшло цілих 10 балів. 

Гравці гідно привітали один одного із перемогою – адже, як би там не було, їх усіх об’єднувала одна спільна річ – очікування наступної книги Ерін Гантер. А Катерина Дудка натякнула, що чекати їм лишилося вже недовго.  Окрім того, із порожніми руками ніхто не пішов – усі учасники кото-квізу отримали подарунки, нові знайомства та море позитивних вражень. 

Текст і фото – Ксенія чикунова,
прес-служба Дитячого форуму – Фестивалю дитячого читання “Книгоманія”.

×