• 03 Березня, 2020

Час подачі заявок на літературну премію «Зустріч» спливає!

16 березня завершується  прийом заявок на українсько-єврейську літературну премію «Зустріч». 

Загальна інформація щодо умов подачі на Премію доступна за посиланням

Нагадаємо, що подання заявок на конкурс відбувається у два етапи:

Етап 1: У період між 16 січня й 16 березня 2020 року заповнити й надіслати електронну форму заявки. Етап 2: Заповнені та підписані паперові примірники форми заявки окремо на кожну книжку (українською) і 6 (шість) примірників опублікованого твору необхідно надіслати до 16 березня 2020 року за адресою вказаною в положені. 

Запрошуємо переглянути відео із прес-брифінгу, присвяченого Премії, який відбувся в Українському кризовому медіа-центрі. Під час брифінгу голова журі Андрій Курков, представник ГО “Форум видавців” Андрій Павлишин і Наталія Федущак,  директорка з комунікацій фундації «Українсько-єврейська зустріч», поділилися історією створення премії та розповіли про умови подання книжок.

Загальна інформація про премію:

Премія заснована канадською доброчинною  організацією «Українсько-єврейська зустріч» (UJE) за підтримки ГО “Форум видавців”. Премія   присуджуватиметься щороку почергово за твори художньої й документальної літератури. Першу премію буде вручено у вересні 2020 року за художні твори, а 2021 року — за документальні. Усі подані на розгляд твори повинні бути видані в Україні. Пріоритет надаватиметься оригінальним творам українською мовою, хоча розглядатимуться й видатні твори, перекладені з інших мов. Сума премії буде поділена між автором і видавцем: автор отримає 4000 євро, а видавець — 2000 євро. Також присуджуватимуться дві заохочувальні премії по 250 євро.

За детальною інформацією
звертайтесь:

Наталія Федущак, директор з комунікацій «Українсько-єврейської зустрічі», Е-пошта: [email protected].

Питання стосовно доставки книг, контактна особа: Світлана Шиман +380 (67) 224-4339.

×