• 18 Травень, 2019

Часодії: зустріч з Наталею Щербою

Сьогодні, 18 травня відвідувачі Дитячого форуму – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» мали змогу зустрітись з письменницею Наталією Щербою.

Письменниця, яка усе знає про магію і час, у рамках Фестивалю дитячого читання «Книгоманія» зустрілась із прихильниками своєї творчості.

Наталія Щерба – письменниця підліткового фентезі, авторка популярних серій «Часодії», «Чароділ» і «Лунастри», а також трилогії «Бути відьмою». Книги письменниці видані російською, українською і польською мовами.

Сьогодні ж відвідувачі могли більше дізнатись про Часодії. Це цикл книг написані в жанрі підліткової фантастики. Головною героїнею серії є юна часівниця Василина Огнєва, що потрапила в особливий світ, де всі вміють керувати часом. Перша книга, «Часовий ключ», вийшла в 2011 році, шосту і останню книгу було видано у 2015 році. Та ця серія і досі популярна , і захоплює своєю історією не лише юних, а й дорослих читачів.

Під час спілкування кожен учасник бесіди міг поспілкуватись із улюбленою авторкою  та поставити їй питання, що їх цікавили. Зокрема, юні читачі змогли довідатись від авторки, що в планах Наталії є написання прозової книги для підлітків про подорожі.

Зачаровано слухали письменницю не лише юні читачі, в також  їхні батьки. Найбільші прихильники з нетерпінням чекали на автограф-сесію, яка мала відбутись під кінець зустрічі.  За найцікавіші питання діти отримували призи від письменниці.

Текст – Іванка Якимчук,
Фото – LUFA
прес-служба Дитячого форуму – Фестивалю дитячого читання “Книгоманія”

×